Podaří se překonat rekord v kontinuálním hraní?

Už dnes dopoledne započne zajímavá akce. Liberecká herna Jaguar bar chystá pokus o překonání rekordu v kontinuálním hraní. Současný oficiální rekord pochází z léta roku 2004, činí 100 hodin a dosáhlo na něj hned 5 hráčů. Hráči v Jaguar baru se pokusí vydržet úctyhodných 105 hodin, čímž by tedy posunuli stávající hranici o 5 hodin. Opět platí pravidlo, že na každou hodinu připadá pětiminutová pauza, které lze sčítat. O pokoření rekordu se bude snažit pět místních ostřílených hráčů, na jejichž zdraví bude dohlížet lékař, jenž jim rovněž vypracoval jídelníček, aby měli po celou dobu dostatek energie.

Účastníci akce:

  • Stanislav Muller - 21 let
  • David Suchý - 18 let
  • Jakub Dušánek - 22 let
  • Martin Patka - 19 let
  • Jan Rosek - 22 let

Aby se hráči po dobu akce nenudili, je pro ně připravena široká škála her, například veškeré Valve hry, dále Call of Duty 2, Empire Earth 2, F.E.A.R., Warcraft 3 Complete, Dungeon Siege 2, HEROES 3 Complete, Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory, atd. Jak lze vidět, na své si přijdou milovníci takřka všech žánrů. A aby se účastníkům pohodlně hrálo, nesmí samozřejmě chybět výkonné PC s profesionálními doplňky (podložky qiip, sluchátka Platronics, apod.).

   

A jaká odměna čeká na účastníky? Předně všichni dostanou od herny Jaguar bar blíže nespecifikovanou finanční částku, dále hry od CD Projektu, slevu na předplatné GameStaru. Ti, kterým se rekord podaří překonat, obdrží dárky od CD Projektu, roční předplatné časopisu GameStar, sluchátka Plantronics GameCom 1, podložky qiip fabric XL a qiip extreme skatezz.

Samozřejmostí také je, že pokořitelé rekordu budou zapsáni v České knize rekordů, neboť akci bude bedlivě sledovat Agentura Dobrý den s.r.o. Pokud chcete mít informace takříkajíc z první ruky, můžete samozřejmě do herny (Jaguar bar - Železná 1/2, Liberec 1) osobně zavítat, popřípadě můžete sledovat dění online. Dnes bude spuštěna online kamera.

Mediálními partnery akce jsou: GamePark.cz, GameStar, Brouzdej.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A