Podívejte se, jak mělo vypadat zrušené pokračování Batmana

Ještě před tím, než se ve Warner Bros. pustili do Gotham Knights, vznikalo pokračování arkhamského Batmana. Tento týden se z něj dostalo na veřejnost několik konceptů.

Dnes ve studiu Warner Bros. Montreal vzniká týmovka Gotham Knights. Ještě před tím ale chystalo pokračování arkhamské série s Batmanem. Tentokrát ale neměl v hlavní roli být Bruce Wayne, ale jeho potomek Damien a měla se tady objevit i Talia al Ghul. Tento titul známý pod označením Project Sabbath byl sice zrušen, ale výtvarník Gorac Bukvic z něj na svém profilu na ArtStation zveřejnil několik konceptů. 

Není to ale poprvé, co o Projectu Sabbath slyšíme. Už před dvěma lety se na sociálních sítích potulovaly další obrázky, které vyobrazují jak další postavy, tak samotné prostředí hry. Mezi další staré známé, se kterými se měl Damien potýkat, patří například záporák Two-Face.  

Koncepty Batmanova obleku vypadají opravdu nádherně, ale bohužel si na tuto jeho verzi můžeme nechat zajít chuť. Pokračování arkhamské série možná jednou dostaneme, ale brzy to rozhodně nebude. Rocksteady Studios mají totiž plné ruce práce s adaptací Suicide Squad, která dorazí někdy v průběhu příštího roku.

Zdroj: ArtStation, Eurogamer.net

Váš názor Další článek: Příběh Tiny Tiny z Borderlands 2 vyšel samostatně. Epic ho rozdává zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách