Podívejte se na 10 minut z ruské dystopické hry Atomic Heart

Čeká nás nový Bioshock? Na první pohled se dá říci, že Atomic Heart by rozhodně mohlo mít ambice na to, aby se při nejmenším této legendě přiblížilo.
Podívejte se na 10 minut z ruské dystopické hry Atomic Heart

Nové akční RPG z pohledu první osoby od ruských tvůrců ponese název Atomic Heart a vypadá to, že by nás po nějaké době zase mohla čekat hodně zajímavá dystopie. Doposud jsme ze hry moc neviděli, ale teď se nám ukázala v novém desetiminutovém videu, ve kterém se setkáte s ukázkami světa i nepřátel.

Hra v sobě rozhodně nese spoustu zajímavých prvků a připomíná hned několik slavných titulů herní historie. Část hry se očividně bude odehrávat na povrchu, zatímco další kus budeme muset procházet velkým systémem podzemních krytů, které jsou plné nepřátel, úskalí a také lidí, kteří neměli to štěstí, aby přežili. Pro to, abyste se nestali jenom jedním z válejících se těl, budete muset bojovat na blízko i střílet. Po krku vám totiž půjdou roboti i zvířata. 

We Happy Few: ať žije zvrácená dystopie! (recenze)

We Happy Few: ať žije zvrácená dystopie! (recenze)

Atomic Heart  by mělo podle dostupných informací vyjít někdy v průběhu příštího roku na PC, Xbox One i PS4, a doufejme, že si tak vývojáři vezmou dost času na to, aby naplnili ambice zajímavého projektu. Pokud se to podaří, máme se rozhodně na co těšit. 

Nejnovější komentáře