Podívejte se na 20 minut z akční adventury Devil's Hunt

Polští vývojáři z Layopi Games představili minulý rok v létě svoji akční adventuru plnou démonů a brutality. Teď nám nabízí dvacetiminutovou ukázku v novém videu.
Podívejte se na 20 minut z akční adventury Devil

Minulý rok se nám představila nová démonická akce z žánru hack´n´slash, která nese jméno Devil´s Hunt a fanoušci tohoto akčního typu her se nemohli dočkat, až se z nové hry ukáže více. Teď jsme konečně dostali ukázku s dvaceti minutami záběrů a upřímně, vývojáři budou muset ještě pořádně zapracovat, aby naplnili alespoň část očekávání, která ohlášením Devil´s Hunt vzbudili.

Ve videu sice vidíme spoustu akce a soubojů, ale celkově působí animace velmi neohrabaně a odpovídaly by spíše období ze začátku třetího tisíciletí. Souboje působí dost toporně a neplynule a pohyby postavy připomínají pohyby Kena od Barbie. Doufejme tak, že se ještě podaří do konce roku, na kdy je hra naplánována, zapracovat na očividných nedostatcích a nakonec se budeme ještě divit, jaký kus práce se vývojářům podařilo udělat. 

Devil´s Hunt vychází na konci roku 2019 pro PS4, Xbox One a PC.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude součástí světa WoW

Blizzard vzdal hold zesnulému hráči, Reckful bude …

Od datadisku Shadowlands ho můžete potkat ve světě Azerothu, a i ti, kteří WoW nehrají a Reckfula vlastně vůbec neznají, musí uznat že se jedná o velice pěkné gesto.

10.  8.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A
Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafikou a DLSS 2.0

Death Stranding na PC láká fotorealistickou grafik…

Nejnovější technologie v precizně optimalizovaném enginu pana Kojimy.

8.  8.  2020 | | 8 N/A