Podívejte se na krásy světa TES Online po přídavku Elsweyr | Galerie

I po letech má hra stále co nabídnout.

Online svět The Elder Scrolls startoval před několika lety dosti kostrbatým způsobem a v prvotních recenzích moc fanoušků nezískal. Tvůrci ale nelenili a rok za rokem postupně přidávali nový obsah, pilovali herní prvky a odstraňovali bugy a chyby. V roce 2019 tak máme před sebou velmi nabitý balíček MMO žánru, který navíc stále přidává novinky. A tou nejnovější jsou samozřejmě draci. 

TES Online: Summerset - je horko, není tu Summer? (recenze)

TES Online: Summerset - je horko, není tu Summer? (recenze)

Přídavek Elsweyr se tentokrát nesoustředí na žádnou konkrétní oblast ve hře, ale na příběh samotný. Do Tamrielu se vrací draci, což může znamenat zkázu všeho živého a hráč se musí pustit na dlouhou pouť, aby tomu učinil přítrž. Kdo za návratem stojí? A co to všechno znamená? To už musíte zjistit sami. 

TES Online: Morrowind – návrat do známého světa (recenze)

TES Online: Morrowind – návrat do známého světa (recenze)

Kromě samotného příběhu se mnohem více zblízka podíváme na rasu Khajiit a dokonce osedláme i novou třídu Nekromancera. Jak se ale můžete přesvědčit v naší čerstvé galerii, tvůrci zamakali i na grafické stránce hry. Svět Tamrielu je totiž opravdu krásný a hráči z celého světa se dělí o své zážitky a pohlednice. Pojďme se tedy podívat na ty nejhezčí. 

Nejnovější komentáře