Podívejte se na mapu Mafie: Definitive Edition. Mění se názvy některých čtvrtí

S dalším týdnem přichází nové informace z oficiálního webu Mafie o remaku prvního dílu.

V minulém příspěvku na oficiálních stránkách Mafie se vývojáři z Hangaru 13 zaměřili na změny v hratelnosti. Tentokrát byla řeč o samotném městě Lost Heaven. Při sledování již zveřejněných záběrů vám jistě neuniklo, že se podstatně změnilo. Ty nejvýraznější rozdíly prý spočívají v designérských rozhodnutích a technologickém pokroku.

map_lost_heaven.jpg

Opět se připomíná, že je Lost Heaven inspirováno Chicagem. V původní verzi sice byly vidět i prvky ostatních amerických měst, ale pro remake se vývojáři rozhodli trochu jinak. Rozvržení čtvrtí, městských bloků a hlavních silnic je převážně stejné, ale změnou si prošly některé názvy. Důvod, proč tomu tak je, ale vývojáři neuvádí. Z Hobokenu se tedy stal Holbrook, Oak Hill je nově Beech Hill a místo New Arku na mapě najdete North Park. Lokace ikonických míst jako je Lucasova dílna nebo hotel Corleone zůstávají stejné, ale jistě vám neunikne, že Salieriho bar se o pár ulic posunul.

Debutové záběry z remaku kultovní Mafie potěší každého pamětníka

Debutové záběry z remaku kultovní Mafie potěší každého pamětníka

Nechybí ani lokace mimo město. Ke Clarkovu motelu, na okruh nebo do okolní přírody se tentokrát budete moci vydat bez jediné načítací obrazovky a žádná neviditelná stěna vám nebude bránit se tam podívat i během jakékoliv mise.

1f495050b1_41700921_o2.jpgEeG1Xv7XYAUuqaI.png

Z nových obrázků vypadá remake po grafické stránce opět nádherně. Centrum města prý bude mít více výškových budov a v například v čínské čtvrti uvidíme specifičtější architekturu. Změny v topografii terénu některých části pak vývojáři obhajují tím, aby bylo cestování zajímavější a poskytlo hráči více vyhlídek na obzor města. Kromě toho dojde i na nové postranní uličky a zkratky, které mají nabídnou více možností při útěku policii. 

Mafia Definitive edition: jak se remake liší od originálu?

Mafia Definitive edition: jak se remake liší od originálu?

Každá čtvrť by měla působit odlišným dojmem v závislosti na denní době. Stejně tak se od sebe liší vzhledem a atmosférou. Pro nás je ale hlavně důležité, aby z města bylo cítit, že je to to Lost Heaven, na které tak rádi vzpomínáme. Jestli změny provedené Hangarem 13 budou k lepšímu nebo k horšímu uvidíme 25. září letošního roku.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

23.  7.  2020 | | 13 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Philips PUS7304: konzolové hraní s doprovodem světýlek | Recenze

Philips PUS7304: konzolové hraní s doprovodem svět…

Kvalitní televize je dnes pomalu stejně důležitá jako herní konzole samotná. A my jsme otestovali jednu z těch nejzajímavějších.

20.  7.  2020 | | 34 N/A
Jakou konzoli si koupit: příručka pro začátečníky

Jakou konzoli si koupit: příručka pro začátečníky

Doma poslední dobou trávíme víc času, než jsme zvyklí a je tedy důležité se nějak zabavit. Logicky se nabízí hry a konzole jsou na to celkem ideální. Jakou si ale vybrat?

22.  7.  2020 | | 21 N/A