Podívejte se na první střípky z příběhu Nioh 2 v novém traileru

Akční RPG z feudálního Japonska se nezadržitelně blíží a je tak načase se seznámit s jeho příběhem.

Samurajská akce Nioh 2 je už skoro za rohem a vývojáři se nám to rozhodli připomenout dalším trailerem, který je tentokrát naplněný především ochutnávkovou porcí příběhové složky brutálního RPG. Nioh 2 se bude odehrávat v roce 1555, kdy se bitvami zpustošené Japonsko stalo zemí zamořenou démonickými Yokai. V tomto chaotickém světe se setkáme s hlavním hrdinou, který se nespoléhá na společnost, protože skrývá strašné tajemství, že je ve skutečnosti sám napůl Yokai. Na jeho příběh se můžete nechat nalákat trailerem níže.

Kromě traileru se k nám dostalo také pár dalších informací. Tou nejdůležitější je, že Nioh 2 se bude držet podobného přístupu jako první díl a přinese tak po vydání i dodatečný obsah. Ani tentokrát nepůjde pouze o jedno DLC, ale rovnou tři obohacení herní kampaně. Každé z DLC přinese nové zbraně, schopnosti a speciální mise. Pokud už teď počítáte s tím, že zajisté budete chtít doplňky kupovat, můžete rovnou sáhnout i po Season Passu a vyhnout se tak nutnosti starat se o postupné dokupování DLC. Nioh 2 vychází 13. března na PS4.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |