Podle první herní ukázky bude Dark Souls II stejně hardcore RPG jako jednička

Tvůrci slibují přinést většinu herních prvků z původního Dark Souls.

Web IGN získal první gameplay ukázku z připravovaného RPG Dark Souls II a zároveň měli možnost vyzpovídat tvůrce. Z obou videí to zatím vypadá, že pokračování nebude nijak razantně měnit osvědčené principy.

Hned v úvodu je zmíněna snaha přinést ještě lepší grafiku, díky čemuž se více ponoříme do prostředí hry. Což je mimochodem jedno z největších lákadel – ukázka je plná skvěle vypadajících a atmosférických lokací, kterými si podmanily hráče předchozí díly (Dark Souls a Demon’s Souls).

Dark Souls II mají být stále náročnějším RPG, které vám nedá nic zadarmo. Podrobnosti o světě si stále budete muset zasloužit, i když tentokrát by neměly být až tolik zahrabané a nejasné. Boje stále budou vyžadovat vaši plnou pozornost a jedna chyba může znamenat smrt – což je ve videu párkrát hezky vidět.

Jistě, jde jenom o první ukázku, ale i z ní se dá vycítit, že tvůrci se rozhodně nehodlají nijak zpronevěřit odkazu předchozích her.Dark Souls II vyjdou někdy v roce 2014 pro PC, PS3 a X360.

Dark Souls 01.jpgDark Souls 02.jpgDark Souls 03.jpg
Dark Souls 04.jpgDark Souls 05.jpgDark Souls 06.jpg
Dark Souls 07.jpgDark Souls 08.jpgDark Souls 09.jpg
Dark Souls 10.jpg 

 

Zdroj: IGN, AGB

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 nejšílenějších pařeb, které si můžete zahrát na Steamu

8 nejšílenějších pařeb, které si můžet…

Během letošního roku se Valve rozhodlo, že Steam Greenlight neplní tu roli, kterou od něj požadovalo. Skrz něj se na Steam totiž dostávaly opravdové zrůdnosti, jako třeba simulátor kamene. Tomu měla zabránit nová služba jménem Steam Direct. Jak si můžete všimnout, opět jim to tak úplně nevyšlo, a i nadále tak v nejpopulárnější digitální distribuci PC her naleznete unikátní šílenosti. Nabízíme vám ty nejbizarnější z nich!

14.  9.  2017 | | 7 N/A
10 českých her, které úspěšně prorazily i do zahraničí

10 českých her, které úspěšně prorazil…

Ačkoli se nemůžeme měřit s většími zeměmi, pár skvělých her od nás se do světa podívalo. Pojďme se podívat na ty největší šťastlivce.

6.  9.  2017 | | 12 N/A
Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický fotoseriál z výpravy

Hrajeme sci-fi akci Destiny 2: epický …

Destiny 2 je hra plná rozporů. Po několika desítkách hodin strávených v jejím světě vám ale můžeme říct jedno. Budete nadávat, ale nebudete se moci odtrhnout.

9.  9.  2017 | | 2 N/A
Herní agenda: konec okurkové sezóny

Herní agenda: konec okurkové sezóny

Tak jsme přežili letošní okurkovou sezónu a pomalu ale jistě se k nám dostávají tituly, na které jsme se takovou dobu těšili. Je libo strategii, čistokrevnou akční jízdu nebo pohodovou adventuru? To všechno se objevilo během minulého měsíce.

8.  9.  2017 |
7 nejděsivějších herních zážitků, které nesmíte hrát v noci

7 nejděsivějších herních zážitků, kter…

Strach a hrůza patří spíše k nepříjemným a nechtěným pocitům. Přesto je ovšem mnohdy záměrně vyhledáváme a jejich přítomnost si doslova užíváme, což je vlastně jeden z velkých paradoxů zábavního průmyslu. Hororové zážitky nás naplňují a přitahují zároveň, a to v jakékoli podobě. Pojďme si připomenout ty nejděsivější hry, které si lze v rámci videoher můžeme užít.

12.  9.  2017 | | 6 N/A
Herní filosofie: samotářské zážitky žijí dál

Herní filosofie: samotářské zážitky ži…

Byl tady Skyrim, bylo tady Divinity a teď tady máme třeba Uncharted. Singleplayer zkrátka stále táhne, nyní snad možná ještě více než kdy dříve.

16.  9.  2017 | | 7 N/A
WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

WRC 7: tak trochu šedá rally (recenze)

Nasaďte helmu, zapněte pásy a připravte se ke startu. Nový ročník WRC je konečně tady. A tak se ptáme, má v letošní konkurenci závodních her šanci na úspěch?

18.  9.  2017 | | 1 N/A
GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve slevové akci digitální distribuce

GTA 5, Fortnite a další herní pecky ve…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku her na PC? Green Man Gaming má pro vás parádní slevy!

13.  9.  2017 |