Podvodníci v Call of Duty Warzone mají novou zábavu. Létají v autech

Stejně aktivně, jako Activision vymýšlí obranu proti hackerům vymýšlí i hackeři nové způsoby, jak zatopit normálním hráčům.

Call of Duty Warzone má s cheatery problém už hodně dlouhou dobu a vývojáři se už roky snaží zatnout jim tipec. Je to nekonečný boj a nedávno aplikovaný bezpečnostní systém Ricochet podvodníkům zatopil jen z části. Už nyní se začínají objevovat skuliny, kterých chytrolíni velmi rádi využívají. 

Nyní se na Redditu rozletěla videa s další zábavou cheaterů, kteří se nejspíše inspirovali Harryho Potterem. Na mapě totiž často můžete najít létající auta, které podvodníci využívají k rychlému přesunu po mapě. Naštěstí to není natolik ničivý prvek, jako automatické zaměřování nebo střílení skrze stěny, jako spíše úsměvný vtípek, výhodu na bojišti ale dozajista poskytne. 

Diskuze (1) Další článek: The Skywalker Saga se připomíná. Do kostičkovaného Star Wars se podíváme v dubnu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru