Point Blank míří na NDS

Společnost Namco Bandai chystá pro NDS verzi jejich populární střílečky se světelnou pistolí Point Blank. Světelná pistole pochopitelně k dispozici tentokrát nebude, takže nezbyde, než si vystačit s ťukáním stylusu do obrazovky handheldu. Hra má vyjít již letos na jaře a v hlavním módu narazíte na 40 různých akčních sekvencí, postavených na těch z Playstationových verzí hry.

Kromě toho se dočkáme i hry více hráčů po WI-Fi, ke které bude stačit pouze jedna cartridge s hrou. Samozřejmě nesmí chybět ani další módy, například nekonečná hra na skóre. Další mód má nést název Brain Massage, v něm bude hra analyzovat vaši snahu a následně  poslouží nějakou dobře míněnou radou. Prozatím není moc jasné, co přinese poslední oznámený mód - Games Museum. Ale nejspíš by to mohly být nové úrovně inspirované hitovakami od Namca. Kdo ví, třeba si zastřílíme do postav ze série Tekken, nebo tak něco.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A