Point Blank míří na NDS

Společnost Namco Bandai chystá pro NDS verzi jejich populární střílečky se světelnou pistolí Point Blank. Světelná pistole pochopitelně k dispozici tentokrát nebude, takže nezbyde, než si vystačit s ťukáním stylusu do obrazovky handheldu. Hra má vyjít již letos na jaře a v hlavním módu narazíte na 40 různých akčních sekvencí, postavených na těch z Playstationových verzí hry.

Kromě toho se dočkáme i hry více hráčů po WI-Fi, ke které bude stačit pouze jedna cartridge s hrou. Samozřejmě nesmí chybět ani další módy, například nekonečná hra na skóre. Další mód má nést název Brain Massage, v něm bude hra analyzovat vaši snahu a následně  poslouží nějakou dobře míněnou radou. Prozatím není moc jasné, co přinese poslední oznámený mód - Games Museum. Ale nejspíš by to mohly být nové úrovně inspirované hitovakami od Namca. Kdo ví, třeba si zastřílíme do postav ze série Tekken, nebo tak něco.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole