Pokémon Presents: nový Snap, puzzle Café Mix a appka pro čištění zubů

Nintendo sice součástí Summer Game Festu není, ale i tak od něj přicházejí novinky. Tentokrát se týkají výhradně pokémonů.

Dnes mimo jiné proběhla i malá pokémoní prezentace, kde se Cunekazu Išihara zase jednou podělil o novinky spojené s touto značkou. Nejdříve přišlo na řadu pár maličkostí. První z nich je Pokémon Smile - aplikace, která má pro děti udělat čištění zubů zábavnější. Využívá rozšířenou realitu podobně jako Pokémon Go. Pokud si budete zuby čistit správně, můžete získávat nové pokémony. Smile je už nyní dostupný pro Android a iOS.

Pokémon Go Fest 2020 se blíží. Stačí si koupit vstupenku a můžete hrát

Pokémon Go Fest 2020 se blíží. Stačí si koupit vstupenku a můžete hrát

Pokemon Café Mix pak také míří na mobily, ale zahrát si ho budete moci i na konzoli Nintendo Switch. V této hříčce se stanete majiteli kavárny, kam chodí pokémoni. Jejich objednávky budete plnit skrz různé hádanky. Café Mix by měl vyjít zanedlouho. Přesné datum ale zatím nevíme.

Tím hlavním oznámením dnešní prezentace ale byl New Pokémon Snap. Původně tento titul, ve kterém pokémony fotíte v jejich přirozeném prostředí, vyšel na Nintendo 64 před více než dvaceti lety a nyní se chystá v moderní verzi. Bližších informací se dle slov CEO Pokémon Company máme dočkat brzy.

Pokémon Sword & Shield: vzhůru do divočiny | Recenze

Pokémon Sword & Shield: vzhůru do divočiny | Recenze

Jako poslední přišlo připomenutí toho, že letošní Pokémon Go Fest bude dostupný pro hráče z celého světa, takže nemusíte nikam cestovat. Ohledně Pokémon Sword & Shield to byla připomínka dnešního vydání prvního DLC Isle of Armor

Na úplný závěr ale Cunekazu Išihara poznamenal, že má ještě jeden titul, o který by se chtěl s fanoušky podělit. Na jeho odhalení si ale budeme muset počkat do další pokémoní prezentace, která se koná 24. června.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |