Pokochejte se hromadou nových screenshotů z Halo 4

Diskuze čtenářů k článku

Smash!  |  12. 04. 2012 19:48

Kdyby se jednalo o pro mne jinou, neznámou hru než o pokračování série Halo, asi bych se moc nepozastavoval nad tím jak vypadají samotné obrázky ze hry, tedy "Gameplay" jako takový, nerad se totiž nechávám unést vizuélní krásou, která v případě dosud nevydané hry může ale také nemusí klamat později "(z)klamat".
V případě Halo "čtyřky" bych se ale vůbec nebál scela ryze konstatovat, že opět půjde o ne-jen další kvalitní Halo, ale o nejspíš nejlepší a "nejdefinitivnější" Halo jaké tu kdy doposud bylo. Samozřejmě za předpokladu, že tento názor nebo "tvrzení" jsou schopni opětovat především fanoušci samotní.
Jak bude reagovat "opozice" na druhé straně je však ve hvězdách.
Za mě však dávám pomyslné +1 "Halu" věřím, a myslím, že ti kteří však chtějí kritizovat sérii jakožto celek by se tak snad ani raději neměli vyjadřovat. .nic proti chuti káždého z "nás" nebo vás. .

 |   |  Odpovědět
Karel  |  12. 04. 2012 20:20

Hlavně aby se to nekousalo v mulťáku a všechno bude fajn. Jsem rád, že zmizela ta nechutná muška z DMR a vrátil se ukazatel zdraví/brnění z Halo 3. To doufám znamená, že odpadnou lékarničky z Reache. Předpokládám, že bude možné měnit rozložení ovládacích prvků, nebo aspoň budou profily jako doposud. Bez Bumper Jumper se Halo nedá hrát :D Snad mi Gotham City Impostors zkrátí čekání na Halo 4 ;) Peace out ;)

 |   |  Odpovědět
Smash!  |  13. 04. 2012 13:02

Tak to se asi "pleteš", promiň kámo. Zpět se vrací kulomet "Assault Rifle" 32x, také "Battle Rifle" který střílí dávku po 3x, a vrací se dokonce i "DMR" puška která střílí po jednom náboji 1x, a jak jsem sám viděl tak zpět bude i pislol "Magnum", takže celá "čtveřice" starých znýmých se opět vrací.
Jinak kousání, škubání nebo zasekávání v multiplayeru? O tom jsem ještě neslyšel, a jak živ neviděl, pokud máš "zkušenosti" s něčím co by se dalo přirovnat k zasekávání obrazu během hraní, zřejmě půjde o pokles internetového spojení. Pokud se ti kouše multiplayer, potřebuješ rozhodně zvýšit rychlost internetu, doporučoval bych alespoň zvýšit jej na 1-2 Mb za vteřinu, což potom měsíčně logicky taky stojí víc pěnez.
Co se týká zdraví jako takového, myslím, že kdo je z "chronologického" hlediska v sérii Halo trochu informovaný, měl by i zřejmě vědět, že v řadě podslední "čtvrtý" díl, bude rovněž pokračovat s formou štítu který se obejde bez zbírání lékárniček, tak jak tomu bylo v Halo 3. Jde přeci o Master Chiefa ne? Ten má jiné brnění "Mjolnir" než prvotní Sparťané v Halo:Reach? Lékarničky tak platí pouze pro první díl Halo a "časově" předcházející Halo:Reach, kde má Master Chief samosebou starší brnění "Mjolnir".
Také bych rád na závěr dodal, zmíňku o držení dvou, né jedné zbraně v rukách Chiefa. Master Chief byl shopen už v "druhém" díle Halo držet a střílet ze dvou zbraní zároveň, samozřejmě za předpokladu, že né všechny zbraně vzhledem ke své velikosti bylo možné takto uchopit, je hloupost aby Chief udržel nebo střílel ze dvou "Raketometů" nebo "Sparťan laserů" zároveň. Dle mého tak automaticky tuto možnost bude dál a opět využívat čtvrtý díl Halo.
Mým požadavkem, který se však obávám že bohužel nebude nikdy vyslyšen je, aby tvůrci Halo do hry jako takové "zařadily" nebo "začlenily" možnost, nebo schopnost, díky které by alespoň většina nepřátel, byla tak jako je hráč samotný ve hře nucen zbírat a hledat další, nové zbraně, tak aby také nepřátelé samotní rovnež využívaly zbraní které leží ladem na zemi a jsou mnohdy scela nepoužité. "Covenantští" "Elitové" nebo "Brutové" by tak jednoduše mohly zbraně vyměňovat mezi sebou zároveň, nebo by za předpokladu, že právě jim zbraně samotné "dojdou", zůstanou bez munice, hledaly jiné zbraně v okolí, nebo by byli "shopni" právě vám, jakožto Maser Chiefovi "vytrhnout" násilím zbraně z rukou, což by mohlo jako nová možnost v herní náplni vypadat velice zdařile, to samé by pro změnu mohl dělat i Master Chief, okrádat nepřátele o zbraně, dokud ještě žijí, a né čekat dokud nepřítel nezemře, aby jste později okrádali mrtvolu, nebo mrtvoly hromadně.
Tak jako vy, hlavní protagonista hry Master Chief, hledáte, řešíte a zbíráte zbraně nebo munici , tak by i vaši nepřátelé mohly rovněž hledat nebo zbírat nové zbraně či náboje do nich.
Na víc, bylo by skutečně "humorné", kdyby jste s touto možností pozorovaly např. "Grunta" jak se snaží zvednout ze země, např. takový Sparťan laser, nebo jinou objemnější zbraň, kterou Grunt logicky neuzvedne, ale i přesto, snaha se cení ne?. .

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A