Pokračování Dragon Age mění jméno. Z Dreadwolf se stává The Veilguard. Premiérové záběry uvidíme příští týden

Ani letos si nemohou nechat společnosti oznamování až na prezentace. EA vlastní sice nemá, ale některé jeho hry se mají objevit už dnes večer na Summer Game Festu. Právě nové Dragon Age je jedním z kandidátů, jehož trailer můžeme očekávat. Ještě předtím od IGN ale přichází informace o změně titulu. Dragon Age Dreadwolf nově nese jméno Dragon Age: The Veilguard. A aby toho nebylo málo, je potvrzené, že 15minutovou ukázku z hraní uvidíme 11. června, tedy v úterý.

BioWare kromě toho odhalilo další detaily ohledně jejich novinky. Víme například to, že ve hře bude 7 členů party. Akce má být velmi plynulá a zábavná s tím, že vývojáři chtějí dát hráči do rukou větší kontrolu. I tentokrát v ní sehraje důležitou roli strategie používání unikátních vlastností každé postavy. 

8775a93a-8423-4a50-9d93-4d8434f73a70

Změna podtitulu přichází proto, že vývojáři chtěli jméno odpovídající širší skupině hrdinů. Dreadwolf totiž napovídal tomu, že v samotném centru dění bude Solas, elf, kterého můžete znát z předchozího dílu. Jeho pravá identita je zvaná také Dread Wolf. I když bude mít stále velmi důležitou roli, nebude se zápletka týkat pouze jeho. Zatím máme jen hrubý nástřel příběhu. Jeho základním stavebním kamenem bude The Veil, bariéra mezi reálným a spirituálním světem, které hrozí zničení. 

„Je důležité fanouškům připomenout, že každá hra Dragon Age je novým a odlišným zážitkem a že tato hra je více než kdy dřív o vás a vašich společnících - o skupině, kterou musíte shromáždit, aby bojovala po vašem boku,“ říká Gary McKay, generální manažer z BioWare. Dále dodává, že každá z postav, která se může přidat do vaší party, bude mít hlubokou příběhovou linku. Vaše rozhodnutí v průběhu hry ovlivní vzájemné vztahy. Během cest se podíváme do nových částí tohoto fantasy světa.

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: Začátek letních festivalů a Marvel's Midnight Suns zdarma

Témata článku: , , , , , , , ,