Pokračování Superstars V8

Dobrých závodních her není nikdy dost. Myslí si to i vývojářský tým Milestone, který připravuje na první čtvrtletí příštího roku pokračování vcelku povedených závodů Superstars V8. Nebude se však jednat o žádného regulérního nástupce staršího bratra. Namísto toho vyjde sice plnohodnotný titul nazvaný Superstars V8 Next Challenge, ale mnoho změn se hráči nedočkají. Pouze je přislíben větší důraz na reálné prvky, okolí tratě by mělo být mnohem pestřejší a přibudou nové licencované automobily a okruhy ze světoznámých šampionátů.

Očekávají se i nové herní a multiplayerové režimy, které nabídnou realistické 3D prostředí, a to v souhlasu s nastavenou strategií tvůrčího studia Black Bean, jež stojí za Superstars V8.

Superstars_V8_Next_Challenge.jpg

Demoverzi Superstars V8 si můžete stáhnout zde (390 MB).

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |