Pokus o překonání rekordu v kontinuálním hraní stále pokračuje

Jak jsme vás již dříve informovali, v pátek začal pokus o překonání rekordu v kontinuálním hraní. Dnes, tedy v pondělí odpoledne, se z původních 30 hráčů drželo ještě celých devět (údaj z 14:20)! Jedním z nich je i bývalý šéfredaktor Doupěte Martin Zavřel, který si společně s ostatními odvážlivci nyní užívá již osmdesátou hodinu hraní. Český rekord tak již sice padl, ale světový rekord je 100 hodin. Padne i ten?

Zdroj: GameZone

Diskuze (1) Další článek: GTA: San Andreas nebude podporovat online hru

Témata článku: , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách