Pomozte zachránit Muzeum Her, jako volání o pomoc spustilo kampaň na Startovači

Koronavirus neovlivnil jen lidské zdraví, ale také ekonomiku. Uzavření nečelí jen restaurace, ale také divadla či muzea. A pro Muzeum Her se tato doba může stát kritickou.
Pomozte zachránit Muzeum Her, jako volání o pomoc spustilo kampaň na Startovači

Koronavirus si většina z nás asi spojí hlavně se zdravotním rizikem, nicméně jeho následky na ekonomiku jsou obdobně katastrofální. Uzavření barů, restaurací, divadel, kin či muzeí vzalo práci tisícům lidí a nejeden podnik už vyhlásil bankrot. S tímto problémem momentálně bojuje také Muzeum Her, které volá o pomoc založením Startovače.

muzeum her 02.jfifmuzeum her 03.jpgmuzeum her 04.jpg
Od automatů po staré počítače, Muzeum Her je rájem pro retro nadšence

Muzeum Her je jednou z mála retro arkádových heren v České republice. Nabízí možnost prohlédnout si staré počítače, konzole a automaty či si na nich zahrát. Jedná se o celkem unikátní místo v Praze, které je ve výsledku hlavně pro nadšence. I v "normální době" bylo spíše ztrátové, nicméně ho tým v čele s Čeňkem Cibienem udržoval naživu. To je ale momentálně problém.

Uzavření znamená ztrátu zisků, bohužel výdaje jako nájem stále přetrvávají. V této době je těžké udržet Muzeum Her naživu a tým volá o pomoc na platformě Startovač. Tam si dal za cíl vybrat minimálně 350 000 korun, aby se muzeum nemuselo zavřít a v případě většího zájmu a dosažení vyšší částky jsou stanoveny i vyšší cíle.

Pokud se muzeum rozhodnete podpořit, čekají na vás různé odměny. Od vstupu zdarma po automat do domácnosti. Podpořit ho můžete na tomto odkazu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce