Poplatky za Trackmanii Nations podle Ubisoftu nejsou předplatné

Ubisoft Nadeo se k myšlence předplatného staví poměrně zajímavě. Platba jednou ročně bez obnovení prý předplatné není.

Nová předělávka Trackmania Nations se již blíží a Ubisoft postupně začal odtajňovat rozmanité informace o hře. Tou nejpalčivější pro hráče bylo, že budou dva typy předplatného, které ale dle vysvětlení Ubisoftu vlastně není předplatné. Základní hru přitom budete moci hrát zdarma. Za dodatečné funkce, jako přístup k plnému editoru tratí či účast v závodních ligách však už zaplatíte deset nebo třicet dolarů za rok. Hráči na to v mnoha případech nereagovali pozitivně a klonili se spíše k variantě se zakoupením hry za jednorázový poplatek než k nutnosti mít předplatné.

Trackmania se odkládá na červenec, venku je nový trailer

Trackmania se odkládá na červenec, venku je nový trailer

"Vlastně to není předplatné. Jenom si zaplatíte přístup ke hře na omezenou dobu. Zaplatíte za jedno období a tím to končí. Když toto období uplyne, je hotovo. Potom si přístup koupíte znovu, pokud chcete hrát," naráží Ubisoft na absenci automatického obnovování, jak tomu u předplatných bývá.

Hráli jsme remake Trackmania Nations: návrat ke kořenům působí slibně

Hráli jsme remake Trackmania Nations: návrat ke kořenům působí slibně

Naše dojmy z návratu těchto bláznivých autíček byly veskrze pozitivní a za předplatné v této se určitě nezlobíme. Jen je škoda, že Ubisoft se rozhodl k reakci hráčů přistoupit podobně jako EA k obhajobě svých lootboxů, které dle společnosti byly "mechanikami s překvapením". Zbytečným slovíčkařením se totiž Ubisoft pouze odcizuje hráčům a vytváří negativní dojem i kolem jinak velmi nadějného titulu, kterým Trackmania nepochybně je.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |