Pořádný náklad demoverzí a plná hra navrch

Vydavatelé se neflákají a připravují pro hráče jednu demoverzi za druhou, aby je nalákali zrovna na jejich hru. A tak vám pár kousků přinášíme ke stažení, snad si vybere každý.

1944: Battle of the Bulge - stratégové mají jasno, RTS z Druhé světové to pro ně jistí. Větší demo obsahuje pouze hru pro jednoho hráče, která je zato obstojně zpracována.

Download (demo, 290 MB): Doupě

Dark Horizons: Lore Invasion - pokud jste fanoušky série Mechwarrior, jistě si přijdete na své zase zde. Boje ozbrojených robotů MOV okolo roku 2155 slibují dostatek adrenalinu a zábavy, prověří jak vaši rozvahu, tak přesnou mušku.

Download (demo, 53 MB): Doupě

Manhattan Chase - automobilová honička na poloostrově Manhattan, vyberte si mezi policií a gangstery a pak už jen svádějte boj v honičce, kde je všechno povoleno. Doporučený věk hráčů je 18 a více, protože hra obsahuje násilí, sprostou mluvu a nahotu.

Download (demo, 160 MB): Doupě

I of the Enemy - a zde přichází ona slibovaná hra zadarmo, tedy konkrétně první část volně šiřitelné akce I of the Enemy. Další části budou následovat, připravte se na zajímavou bitvu, založenou hlavně na multiplayeru.

Download (první část, 75 MB) Doupě

Zdroj: Gamershell

Váš názor Další článek: Recenze: Ski Racing 2005 – Hermannův odkaz

Témata článku: , , , , , ,