Porovnejte starší a novou verzi grafiky z remasteru Return to Arkham

Graficky vypiplaná verze nového Arkham vypadá podstatně lépe než ta původní, co myslíte?

Remaster Return to Arkham je postaven na Unreal enginu 4, přináší ostřejší textury, vylepšený rendering, lepší modely postav, stínování, osvětlení a celou řadu dalších inovací. Co říkáte na nový vizuál?

Batman: Return to Arkham zamíří na konzole v červenci

Batman: Return to Arkham zamíří na konzole v červenci

return_to_arkham_comparison_asylum_new.jpgreturn_to_arkham_comparison_asylum_old.jpgreturn_to_arkham_comparison_clayface_new.jpgreturn_to_arkham_comparison_clayface_old.jpgreturn_to_arkham_comparison_ivy_new.jpgreturn_to_arkham_comparison_ivy_old.jpgreturn_to_arkham_comparison_joker_new.jpgreturn_to_arkham_comparison_joker_old.jpgreturn_to_arkham_comparison_two_face_new.jpgreturn_to_arkham_comparison_two_face_old.jpgreturn_to_arkham_comparison_batman_joker_new.jpgreturn_to_arkham_comparison_batman_joker_old.jpgreturn_to_arkham_comparison_batman_joker_new_1.jpgreturn_to_arkham_comparison_batman_joker_old_1.jpg


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce