Posezení nad dopisy čtenářů

Po delší odmlce jsme tu opět s výběrem vašich reakcí, které se k nám nějakým způsobem dostaly – ať již emailem, normální či potrubní poštou či za pomoci poštovního holuba (díky neznámému tazateli za tu delikatesu!) Nuže, na co se nás především ptáte? Pojďme se společně probrat došlou poštou.
Posezení nad dopisy čtenářů
Po delší odmlce jsme tu opět s výběrem vašich reakcí, které se k nám nějakým způsobem dostaly – ať již emailem, normální či potrubní poštou či za pomoci poštovního holuba (díky neznámému tazateli za tu delikatesu!) Nuže, na co se nás především ptáte? Pojďme se společně probrat došlou poštou.

Tak především – jako obvykle nám přišla opravdu velká hromada dotazů následujícího znění: „Nemohli byste mi sehnat hru XY??“

Ne, to bychom opravdu nemohli. Ať již legálně či nelegálně, ničím takovým se nezabýváme. Pokud si chcete legálně opatřit některou z her, o kterých na Doupěti píšeme, navštivte například internetový obchod Vltava či některého z „kamenných“ prodejců.

Další velkou skupinu tvoří dotazy typu: „Tahle hra mi nejede“ nebo „Mám kartu XYZ a nefunguje mi“.

Pro takové případy tu máme naši Poradnu, která sídlí na krásně zapamatovatelné adrese poradna.doupe.cz. Z našich statistik vyplývá, že každý dotaz v Poradně čte v průměru několik set lidí – a jak jistě uznáte, to je už slušná skupina mozků na to, aby se mezi nimi našel někdo, kdo vám bude umět poradit.

Běžte někam. Na Bonusweb se nedohrabete šmejdi.

Milý čtenáři, ty nemáš ani tušení, jak moc nás těší, že právě taková trdla jako jsi ty čtou naši konkurenci a ne nás, děkujeme ti za to.

Chystáte nějaké novinky nebo soutěže do nového milénia? (dotaz přišel v prosinci)

Novinek a nových nápadů máme v šuplíku spoustu – ve správnou chvíli je postupně míníme realizovat. Soutěží by v tomto roce mělo být minimálně tolik, jako v roce 2000 – máte se tedy na co těšit.

Víte, nebylo by od věci tady dát vyhledávač (napíšu např. Recenze NFS 5 a ono to vyhledá – nebylo by to super? Hodně lidem by to ušetřilo čas a práci se v tom všem zorientovat. Pokud nemůžete sem dát vyhledávač tak alspoň to třídit podle písmen např. zmáčknu recenze a tam se mi objeví písmena a, b, c, d, … no a já kliknu N. Nebylo by to lepší?

Takové dotazy máme nejraději :-). Vyhledávání (v horní části levého pruhu) je součástí Doupěte snad od té doby, co se poprvé objevilo na Internetu. Co se týká třídění rubrik podle abecedy – tak to již také funguje, klikání na písmenka přiděláme v nejbližší možné době.

Budete ještě dlouho psát editorialy o editorialech (úvodníky o úvodnících)?

Na tomto místě bychom se patrně měli omluvit našim čtenářům – přepadla nás vysvětlovací mánie ve chvíli, kdy jsme zjistili, že poměrně velký počet z vás neví co je to editorial. Tak tedy ještě jednou editorial = úvodník.

Chtělo by to přidat filtr na vyhledávání (např. návody, hardware…).

Opět – tohle náš systém umí a už pěkně dlouho. Stačí kliknout na Rozšířené vyhledávání a můžete hledaná slova omezit pouze na určitou rubriku či autory.

Lehčí soutěže!!!!!!

Uvidíme, ale zatím to není v plánu :-). Procentuální část správných odpovědí je u každé soutěže poměrně vysoká.

Koukám na Lara Croft. V IE 5 jsem se stisknutým Shift klikl na obrázek a nezobrazil se. Chybka. Bez Shift to jede OK. Honza.

Obrázky se otevírají přes javaskript a toto je normální reakce – obrázky se otevřou samy do nového okna, není potřeba klikat přes Shift.

Vaše Doupě

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A