Postal 2: Apocalypse Weekend - ještě více brutality, krve a vražd

Kontroverzní titul Postal 2 se v dohledné době dočká datadisku, o kterém se bude, stejně jako o původní hře, ještě dlouho mluvit. Opět totiž jde hlavně o tři věci: krev, zabíjení a co nejbizarnější smrtící prostředky.

   

A co datadisk nesoucí podtitul Apocalypse Weekend nabídne? V zásadě nic převratného - pouze několik nových zbraní, nepřátel a herních lokací. V řeči čísel se potom jedná o 20 nových map, mezi nimiž nebudou chybět takové lahůdky jako sloní rezervace, či tréninkový tábor příslušníků hnutí Taliban. V rámci zbraní potom budete moci vyzkoušet bumerang, mačetu, kosu, či třeba palici. Toto vše by opět mělo být spojeno do jakéhosi "příběhu". Stejně jako posledně ale půjde spíše o pár klišovitých vět, to hlavní, oč tu kráči, se dá hravě vypozorovat i z 21 nových obrázků, které vám rovněž přinášíme. Datadisk vyjde již v půli dubna.

   

   

   

   

   

   

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole