Potetujte si tělo herními motivy!

Hraní her je ještě stále považováno za cosi "nenormálního", čemu se věnují pouze duševně nevyvinutí jedinci. O to více potěší pokusy některých nadšenců, kteří neváhají k propagaci herního průmyslu použít třeba i vlastní těla. Důkazem může být dnešní velice zajímavá galerie, která je plná těch nejrůznějších herních motivů na těch nejrůznějších partiích lidského těla...

  
  

Martin Demiger komentuje: Přiznám se, že mě výše umístěné obrázky vedly k zamyšlení, jak by asi vypadalo tělo českého hráče. Potetoval by si jej nápisy "CD Projekt" či "Cenega"? Nechal by si na hruď namalovat hrdinu Mafie a na paži logo Operace Flashpoint? Možná ano, každopádně si na podobné kousky budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat - Nintendo a Electronic Arts se přece jen nemohou s popularitou českých firem rovnat. Ale pokud by se přece jen některý z čtenářů Doupěte odhodlal, může nám své fotečky poslat mailem!

Zdroj: Kotaku


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |