Potkejte osobně Williama Shatnera, v březnu bude v Praze

William Shatner, známý zejména díky roli kapitána Jamese Kirka, bude mít 15. března vystoupení v Praze.

Kultovní seriál Star Trek vznikl v roce 1966 a vedle mnoha věcí je znám také díky legendárnímu triu - kapitán Kirk, první důstojník Spock a doktor McCoy. Z tohoto tria je naživu bohužel pouze kapitán Kirk, kterého ztvárnil William Shatner. Elán ho naštěstí neopouští a stále rád potkává své fanoušky.

Seriál byl pro něj startem pro hereckou, producentskou, režisérskou a spisovatelskou kariéru a podílel se i na herním průmyslu jako dabér v mnoha hrách s motivem Star Trek nebo i například v The Tuttles Madcap Misadventures. Velmi známá je také jeho účast v traileru na Star Trek: The Video Game.

V Praze se můžete s Williamem Shatnerem setkat 15. března, kdy vystoupí ve Forum Karlín. Akce začne vysíláním filmu Star Trek II: The Wrath of Khan v původním zněním s titulky následovaná živou talkshow s Williamem Shatnerem, ve které nebude chybět ani Q&A (Otázky & odpovědi) s možností pokládat mu své vlastní dotazy.

Vstupenky jsou v cenovém rozpětí 750 – 3.650,-Kč v prodeji od července 2019 v síti Ticketportal. Nejdražší VIP vstupenky zahrnují prémiové sezení a příležitost vyfotografovat se s panem Shatnerem. Akci uvádí JV Classics s.r.o. ve spolupráci s  Mills Entertainment, Backlot Project a festivalem Future Gate.

Váš názor Další článek: Diablo IV bude opět vyžadovat internetové připojení, potvrzuje studio

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,