Potřebujete poradit, jaké internetové připojení zvolit?

Současný trh nabízí velkou škálu internetového připojení. Je to pozitivní stav, na druhé straně se ovšem uživatelé mohou v této široké nabídce velmi špatně orientovat. Jednotlivé nabídky proto podrobně sledují výzkumné agentury. Agentura Digimark po právu udělila vysokorychlostnímu internetovému připojení od UPC známku „nejlépe hodnocený internet roku 2005“.

(placená inzerce)

Současný trh nabízí velkou škálu internetového připojení. Je to pozitivní stav, na druhé straně se ovšem uživatelé mohou v této široké nabídce velmi špatně orientovat. Jednotlivé nabídky proto podrobně sledují výzkumné agentury. Agentura Digimark po právu udělila vysokorychlostnímu internetovému připojení od UPC známku „nejlépe hodnocený internet roku 2005“.

Samozřejmostí internetu od UPC je připojení 24 hodin denně za stálý měsíční paušál, cena již od 399 Kč bez DPH. Z široké nabídky produktů si určitě vybere jak začátečník, tak pokročilý uživatel internetu. Modem získává klient zdarma a profesionální instalaci provede UPC za pouhou korunu. Abyste mohli využívat toto nejvýhodnější vysokorychlostní připojení, nepotřebujete k tomu pevnou telefonní linku. S internetem od UPC tak neplatíte žádný další paušál za telefon!

Známku „nejlépe hodnocený internet roku 2005“ získala služba UPC Internet opodstatněně. Stačí si porovnat náklady na pořízení a první měsíc provozu srovnatelných produktů – chello starter od UPC a ADSL připojení Expres Impuls od Českého Telecomu. Zjistíte sami, jaké připojení je výhodnější.

Služba chelo starter Expres Impuls*
rychlost v kb/s 512/128 512/128
cena (vč.DPH 475 Kč 474,81 Kč
doporučený objem přenášených dat 5 GB měsíc 1 GB/ měsíc
snížení rychlosti po překročení limitu dat 64/64 kb/s 64/64 kkb/s
měsíční platba za telefonní linku 0 Kč 355,81 Kč
náklady na modem 0 Kč 951 Kč
aktivační poplatek 1 Kč 1 178 Kč
kompletní rozšířená instalace 0 Kč 2 986 Kč
celkové měsíční náklady + 1.měsíc provozu** 476 Kč 5 946,62 Kč
* Platnost cen u Českého Telecomu k 26.5.2006. Všechny cenou jsou uváděny s DPH. ** Srovnání nákladu platí pro standardní vybudování prvního koncového místa (zásuvky), při uzavření smlouvy na dobu neurčitou.

Společnost UPC nabízí kromě internetového připojení taktéž příjem kabelové televize a nedávno nově spustila i telefonní služby. S vybraným tarifem služby UPC Telefon můžete dokonce mimo špičku volat zcela zdarma! V rámci sítí UPC je volání zdarma neomezené v době špičky i mimo ni. S cenově zvýhodněným balíčkem služeb internetu, kabelové televize a telefonu může klient ušetřit až 2 388 Kč ročně!

Výhodný balíček internetu, telefonu a kabelové televize
Zahrnuté služby Cena za balíček/měsíc Roční úspora*
chello easy + Freetime 850 Kč 420 Kč
chello light + Freetime + 1 020 Kč 1 068 Kč
chello easy + Freetime + Mini 1 030 Kč 648 Kč
chello easy + Freetime + Klasik 1 299 Kč 900 Kč
chello light + Freetime + Klasik 1 399 Kč 2 388 Kč

S UPC si najde zábavu každý, u televizních obrazovek, při surfování po internetu, jakožto při telefonování s kamarády a známými.

(placená inzerce)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole