Pozor na problémy s napájením u PS2

Sony upozorňuje na možné problémy s AC adptéry u některých modelů černé tenké PStwo. Adaptér se může přehřívat, v nejhorším případě i roztavit a způsobit zranění. Naštestí se jedná o pár konzolí, u kterých tento problém může nastat.

Zdroje, kterých se to týká, byly vyrobeny mezi měsíci srpen a prosinec v roce 2004 a jedná se o modely SCPH70002, 70003 a 70004. Na adrese www.ps2ac.com najdete, jak zjistit, jestli napájení vaší PS2 potřebuje vyměnit. Na stejné stránce jsou uvedeny i informace, kam zavolat pro výměnu vadného adaptéru. Informace s čísly speciální zákaznické linky naleznete též v celoplošných denících od 14.září. Výměna probíhá pochopitelně zcela zdarma. Sony doporučuje, abyste v případě zjištění problému PS2 raději nezapínali a odpojili AC adaptér ze sítě.

  

Problém není rozšířený, u jiných, než uvedených modelů se nevyskytuje. Ale pro klid duše radši vše zkontrolujte, pokud tedy vlastníte některou konzoli z uvedených modelů. Společnost Sony se omlouvá za případné nepříjemnosti.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A