Pozor, velký Ozzy přichází!

Ozzy Osbourne je rockovou legendou. Jako mladý chudý líný hošík se jednoho dne rozhodl, že odpoví na inzerát kapely urgentně hledající zpěváka, a to mu zachránilo život. Black Sabbath se stali kultovní kapelou a předznamenali žánr dnes zvaný Metal. Nebýt jich, nebylo by metalu. Nebýt Ozzyho, nebylo by Black Sabbath. Ani hry Ozzy's Savage Skies.
Pozor, velký Ozzy přichází!
Dobrá, dobrá, prokoukli jste mě, skutečně jsem velkým fanouškem Black Sabbath, jinak bych o nich na začátku samozřejmě tolik nebásnil. Ale dnes mi jde hlavně o samotného Ozzyho, který je vskutku všestranným člověkem. V dnešní době totiž nejenže zpívá, ale i hraje, skládá, a dokonce pomáhá vytvářet počítačovou hru.

Ozzy’s Savage SkiesOzzy’s Savage Skies

Ozzy's Savage Skies bude temn fantasy 3rd person akce celičky postavená na hudbě Mistra. Samozřejmostí je velkolepá grafika a zajímavý příběh. O grafiku se stará "motor" jménem RFEngine a technologie OpenSpace 3D. S oběma těmito věcičkami je možné vytvářet plně interaktivní prostředí, které můžete vidět na okolních obrázcích. Mimochodem, OpenSpace 3D využívá například i studio Timeline Computer Entertainment (založeno slavným spisovatelem Michaelem Crichtonem).

Ozzy’s Savage SkiesOzzy’s Savage Skies

Společnost, která hru Ozzy's Savage Skies vyvíjí, se jmenuje opravdu stylově - iRock Entertainment. Její zaměstnanci se rekrutovali z takových velikánů jako Red Storm, Microprose, Interactive Magic, Westwood Studios, nebo Electronic Arts.

Zatím není přesně známo datum oficiálního uvedení hry. Ale čím dříve, tím lépe, protože Ozzy je prostě Ozzy.

Ozzy’s Savage SkiesOzzy’s Savage Skies

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A