Pozor, velký Ozzy přichází!

Ozzy Osbourne je rockovou legendou. Jako mladý chudý líný hošík se jednoho dne rozhodl, že odpoví na inzerát kapely urgentně hledající zpěváka, a to mu zachránilo život. Black Sabbath se stali kultovní kapelou a předznamenali žánr dnes zvaný Metal. Nebýt jich, nebylo by metalu. Nebýt Ozzyho, nebylo by Black Sabbath. Ani hry Ozzy's Savage Skies.
Pozor, velký Ozzy přichází!
Dobrá, dobrá, prokoukli jste mě, skutečně jsem velkým fanouškem Black Sabbath, jinak bych o nich na začátku samozřejmě tolik nebásnil. Ale dnes mi jde hlavně o samotného Ozzyho, který je vskutku všestranným člověkem. V dnešní době totiž nejenže zpívá, ale i hraje, skládá, a dokonce pomáhá vytvářet počítačovou hru.

Ozzy’s Savage SkiesOzzy’s Savage Skies

Ozzy's Savage Skies bude temn fantasy 3rd person akce celičky postavená na hudbě Mistra. Samozřejmostí je velkolepá grafika a zajímavý příběh. O grafiku se stará "motor" jménem RFEngine a technologie OpenSpace 3D. S oběma těmito věcičkami je možné vytvářet plně interaktivní prostředí, které můžete vidět na okolních obrázcích. Mimochodem, OpenSpace 3D využívá například i studio Timeline Computer Entertainment (založeno slavným spisovatelem Michaelem Crichtonem).

Ozzy’s Savage SkiesOzzy’s Savage Skies

Společnost, která hru Ozzy's Savage Skies vyvíjí, se jmenuje opravdu stylově - iRock Entertainment. Její zaměstnanci se rekrutovali z takových velikánů jako Red Storm, Microprose, Interactive Magic, Westwood Studios, nebo Electronic Arts.

Zatím není přesně známo datum oficiálního uvedení hry. Ale čím dříve, tím lépe, protože Ozzy je prostě Ozzy.

Ozzy’s Savage SkiesOzzy’s Savage Skies

Nejnovější komentáře