Pozvánka na turnaj v bojovkách CFGC2k7

Dokažte, že ovládáte bojovky lépe než ostatní. Přijďte si zahrát s předními českými hráči, sobě rovnými, lepšími či horšimi. Předveďte svého soutěživého ducha. Buďte svědky největší bojovkářské akce v České republice – čtyřdenní non-stop pařba. Tři dny turnajů o čest, uznání a hodnotné ceny. Kdo dorazí, nebude litovat.

Český bojovkářský šampionát Czech Fighting Games Championship 2007, plánovaný od 26.7. do 29.7 v Praze, pokračuje v tradici každoročních letních bojovkových turnajů pořádaných v České republice.

Letošní ročník proběhne oproti minulým létům nikoli na počátku července, ale na jeho konci. Jiné je také místo konání. Namísto vesnice či maloměsta bylo tentokráte vybráno město Praha, kde se poslední turnaj konal v roce 2001. Ta nyní hostí turnaj ve své šesté městské části - ve spolupráci se ZŠ Petřiny – sever. 

Poprvé se nejedná o samostatnou akci. CFGC2k7 se koná od 26.7. do 29.7. jako součást akce Anime Dance Víkend (dále jen ADV), kde mimo bojovek budete moci hrát i Singstar, Ultrastar, Dance Dance Revolution aj. Mimoherní program bude zaměřen na promítání anime, výstavy japonských figurek, katan, shurikenů, hraní LARP, deskových her a spoustu jiného. Generálním partnerem je MENSA, mezi další se řadí AnimeTV+ a SONY.

Samostatná místnost určena pro bojovky bude obrovská, stejně jako počet turnajů. Letos se bude hrát celkem sedm titulů. Na konzolích Sony Playstation 3 to bude Tekken 5: Dark Resurrection a Virtua Fighter 5, na Playstation 2 se bude jednat o Tekken 5, Soul Calibur 3 a letos snad naposledy Tekken Tag Tournament. České turnaje však dostávají o dimenzi navíc. Popravdě, spíše bych měl napsat „o dimenzi méně“, jelikož se jedná o 2D tituly – světově nejhranější bojovky Capcom vs. SNK 2 a Street Fighter 3: 3rd Strike.

Mimo turnaj se samozřejmě hrají přátelské zápasy ve všech hrách - podle zkušeností z minulých akcí si každý našel sobě rovného soupeře, zejména pak v titulech Tekken nebo Soul Calibur. Možné je hrát i přes noc. Samozřejmě kdykoli jsou k dispozici prostory tělocvičny, ve které je možno zdarma přespat. Doporučený je pochopitelně spacák a polštář.

Více informací a registrační formulář do celé akce najdete na http://tekken.doupe.cz/cfgc2007.php

Těšíme se na vás.

  
Tekken 5: Dark Ressurection

  
Virtua Fighter 5

  
Soul Calibur 3

  
Tekken Tag Tournament

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

2.  1.  2018 |
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

7.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A