Pozvánka na turnaj v bojovkách CFGC2k7

Dokažte, že ovládáte bojovky lépe než ostatní. Přijďte si zahrát s předními českými hráči, sobě rovnými, lepšími či horšimi. Předveďte svého soutěživého ducha. Buďte svědky největší bojovkářské akce v České republice – čtyřdenní non-stop pařba. Tři dny turnajů o čest, uznání a hodnotné ceny. Kdo dorazí, nebude litovat.

Český bojovkářský šampionát Czech Fighting Games Championship 2007, plánovaný od 26.7. do 29.7 v Praze, pokračuje v tradici každoročních letních bojovkových turnajů pořádaných v České republice.

Letošní ročník proběhne oproti minulým létům nikoli na počátku července, ale na jeho konci. Jiné je také místo konání. Namísto vesnice či maloměsta bylo tentokráte vybráno město Praha, kde se poslední turnaj konal v roce 2001. Ta nyní hostí turnaj ve své šesté městské části - ve spolupráci se ZŠ Petřiny – sever. 

Poprvé se nejedná o samostatnou akci. CFGC2k7 se koná od 26.7. do 29.7. jako součást akce Anime Dance Víkend (dále jen ADV), kde mimo bojovek budete moci hrát i Singstar, Ultrastar, Dance Dance Revolution aj. Mimoherní program bude zaměřen na promítání anime, výstavy japonských figurek, katan, shurikenů, hraní LARP, deskových her a spoustu jiného. Generálním partnerem je MENSA, mezi další se řadí AnimeTV+ a SONY.

Samostatná místnost určena pro bojovky bude obrovská, stejně jako počet turnajů. Letos se bude hrát celkem sedm titulů. Na konzolích Sony Playstation 3 to bude Tekken 5: Dark Resurrection a Virtua Fighter 5, na Playstation 2 se bude jednat o Tekken 5, Soul Calibur 3 a letos snad naposledy Tekken Tag Tournament. České turnaje však dostávají o dimenzi navíc. Popravdě, spíše bych měl napsat „o dimenzi méně“, jelikož se jedná o 2D tituly – světově nejhranější bojovky Capcom vs. SNK 2 a Street Fighter 3: 3rd Strike.

Mimo turnaj se samozřejmě hrají přátelské zápasy ve všech hrách - podle zkušeností z minulých akcí si každý našel sobě rovného soupeře, zejména pak v titulech Tekken nebo Soul Calibur. Možné je hrát i přes noc. Samozřejmě kdykoli jsou k dispozici prostory tělocvičny, ve které je možno zdarma přespat. Doporučený je pochopitelně spacák a polštář.

Více informací a registrační formulář do celé akce najdete na http://tekken.doupe.cz/cfgc2007.php

Těšíme se na vás.

  
Tekken 5: Dark Ressurection

  
Virtua Fighter 5

  
Soul Calibur 3

  
Tekken Tag Tournament

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Playstation 5: datum vydání, výkon a vše, co víme o příští herní konzoli

Playstation 5: datum vydání, výkon a v…

Playstation 5 ještě možná neukázal ani palec u nohy, to ale neznamená, že o nim nic nevíme. Pojďme se podívat na to, co je známo.

včera | | 44 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A