Pracuje Techland i na Warhound?

Když tvůrčí studio Techland nedávno nadzvedlo roušku tajemství nad svými tituly a prozradilo, že se i nadále počítá s vydáním survival hororu Dead Island, řada hráčů začala dumat nad tím, jaký osud asi potkal další z her tohoto studia - first person akci Warhound. Jako první nevydrželi čekat redaktoři zahraničního protálu Joystiq, když položili tamějším zaměstnancům pár otázek.

1.jpg2.jpg

Odpovědi se ujal Blazej Krakowiak, který sice neřekl nic konrkténího, ale nepřímo naznačil, že by se se zmíněným projektem mohlo dost možná i nadále počítat: "Dosáhli jsme s hrou [Warhound] sice jistého tvůrčího stádia, avšak museli jsme ji nachvíli odložit stranou kvůli Call of Juarez: Bound in Blood. Vydání ambiciózního a dobře přijatého titulu [Bound in Blood] je ovšem vždy důvod k zamyšlení a přehodnocení možností."

Jelikož už to budou dobré dva roky, co jsme o akci Warhound naposledy slyšeli, hodilo by se asi drobné připomenutí. Titul vám nabídne roli žoldáka, jenž je sice královsky placen, avšak za svou mzdu je posílán do nejrizikovějších akcí bez možnosti spolehnout se na zálohy. Samotná hra měla být o to zajímavější, neboť má disponovat vysokou mírou replayability díky náhodně generovaným nepřátelům a jejich reakcím.

Zdroj: Joystiq

Dostupné pro: PC, X360
Žánr: Akce
Výrobce: Techland | Webové stránky hry

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |