Predator: Hunting Grounds se po letech dočká verze pro aktuální konzole s obsahem navíc

Nepříliš povedená asymetrická akce Predator: Hunting Grounds, ve které se skupinka hráčů snažila přežít útoky predátora ovládaného dalším hráčem, dostane ještě jednu šanci. Tým IllFonic oznámil, že se chystá nativní verze pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series S|X, což bude vůbec poprvé, kdy se tento titul na Xboxu objeví. Vedle toho jsou v přípravě také obsahové updaty pro letošní a příští rok.

Charles Brungardt, CEO studia IllFonic, si pochvaluje, že herní Predator má kolem sebe stále aktivní komunitu, což byl jeden z důvodů, proč přišlo rozhodnutí o další podpoře. První novinky se do hry dostanou už v dubnu. Patch 2.49 se zaměří na vylepšení pohybu hráčů, přepracuje systém zbraní obou stran a změn dozná také uživatelské rozhraní. To ovšem bude zatím platit jen pro PC a PS4 verzi. 

Na PS5 a XSX se Predator dostane až později v tomto roce, přesné datum vydání nicméně zatím neznáme, ale je dobrou zprávou, že hraní skrz platformy bude fungovat všude. Nové verze každopádně poběží na Unreal Enginu 4.27 s tím, že do prodeje půjde hra v obyčejné i Deluxe edici s pár kosmetickými doplňky navíc. Na zimu se pak připravuje první vlna nových druhů predátorů, kterou bude následovat další podobná vlna příští rok na jaře.

Váš názor Další článek: Recenze PC verze hry Horizon: Forbidden West. Perfektní port playstationové exkluzivity

Témata článku: , , , ,