Předběžný přístup očekávaného Baldur’s Gate 3 byl o týden posunut

Předběžný přístup očekávaného RPG byl posunut kvůli překladům hry. Larian také prozradil více o vztazích se společníky a zveřejnil nové video.
Předběžný přístup očekávaného Baldur’s Gate 3 byl o týden posunut

Larian Studios dává všem hráčům na vědomí, že předběžný přístup Baldur’s Gate 3 bude posunut o celý jeden týden, na 6. října. Důvodem zpoždění jsou podle slov společnosti překlady hry. Na obrázku níže Larian vysvětluje, že lokalizace je pro jejich hru důležitá, protože chtějí, aby si jejich mezinárodní fanoušci mohli hru vychutnat naplno.

bg3_early_access_update-1152x648.jpg

Larian Studios kromě zmíněného oznámení také zveřejnili nové video, ve kterém se můžete dozvědět informace o romantickém prvku hry a společnících. Podle zmíněného videa můžeme říci, že hra bude obsahovat jakési systémy, které budou ovlivňovat, jakým způsobem se budou vyvíjet vztahy s vašimi společníky. To by koneckonců v dnešní době nebyla žádná převratná herní funkce, u Baldur’s Gate však celý systém bude mnohem sofistikovanější. 

Tyto systémy byly podle Larian Studios vyvinuty tak, aby vytvářely ony „intimní, autentické a reaktivní" vztahy, typické pro jejich RPG hry. Cesta vztahu s vaším společníkem bude určována „stovkami permutací", které budou definovat, kam váš vztah bude směřovat. Ať už zvolíte jakoukoliv z hratelných postav, každá z nich bude mít jinak zamíchané karty. Společník se do vás může zamilovat nebo naopak vás začne nenávidět. Když někomu pomůžete, jednoho společníka oslníte, druhého zas naštvete. Každá vaše volba, každý váš čin, zkrátka vše bude vaše vztahy měnit. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A