Předplatitelé PS Plus dostanou v únoru zdarma Hitmana a For Honor

Těžko vybírat, která z her je vlastně hlavním tahákem únorové nabídky odměn pro předplatitele PS Plus.
Předplatitelé PS Plus dostanou v únoru zdarma Hitmana a For Honor

Majitelé Playstationu, kteří si platí službu PS Plus si příští měsíc rozhodně mohou jenom spokojeně přikyvovat. Nabídka, kterou totiž k předplatnému dostanou je jedním z nejlepších line-upů, které PlayStation kdy nabídl. Jako první se můžete těšit na to, že se vžijete do role Agenta 47 v první sezóně novodobého Hitmana. Zabiják, který za šampon utratí přibližně tolik peněz jako vegan za masné výrobky se na vás ale nechystá jako jediný.

O nic menší peckou totiž není ani druhá hra pro PS4, kterou do seznamu her zdarma Sony zařadilo. Brutální řezanice For Honor se už dříve objevila ve hrách zdarma pro Xbox One a nyní se tak bez příplatků dočkají i hráči na PlayStationu. Ochuzení nebudu ani hráči na PS3 a PS Vita. V tomto případě bude k dispozici Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots a dvojrozměrná bojovka Divekick. PS Vitu potom obohatí v crossbuy s PS4 hry Gunhouse a Rogue Aces. 

Jako další bonus se přidává také rozšíření cloudového úložiště, které se rozroste na pěkných 100 GB. Hry zdarma budou na PS Store dostupné 5. února.

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma