Předplatitelé PS Plus dostanou v únoru zdarma Hitmana a For Honor

Těžko vybírat, která z her je vlastně hlavním tahákem únorové nabídky odměn pro předplatitele PS Plus.
Předplatitelé PS Plus dostanou v únoru zdarma Hitmana a For Honor

Majitelé Playstationu, kteří si platí službu PS Plus si příští měsíc rozhodně mohou jenom spokojeně přikyvovat. Nabídka, kterou totiž k předplatnému dostanou je jedním z nejlepších line-upů, které PlayStation kdy nabídl. Jako první se můžete těšit na to, že se vžijete do role Agenta 47 v první sezóně novodobého Hitmana. Zabiják, který za šampon utratí přibližně tolik peněz jako vegan za masné výrobky se na vás ale nechystá jako jediný.

O nic menší peckou totiž není ani druhá hra pro PS4, kterou do seznamu her zdarma Sony zařadilo. Brutální řezanice For Honor se už dříve objevila ve hrách zdarma pro Xbox One a nyní se tak bez příplatků dočkají i hráči na PlayStationu. Ochuzení nebudu ani hráči na PS3 a PS Vita. V tomto případě bude k dispozici Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots a dvojrozměrná bojovka Divekick. PS Vitu potom obohatí v crossbuy s PS4 hry Gunhouse a Rogue Aces. 

Jako další bonus se přidává také rozšíření cloudového úložiště, které se rozroste na pěkných 100 GB. Hry zdarma budou na PS Store dostupné 5. února.

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreativitu PC verze | Recenze

Minecraft jako deskovka funguje, ztrácí ale kreati…

Minecraft: Builders & Biomes vás přivede do kostičkovaného světa, ve kterém těžíte suroviny, stavíte budovy a bojujete s moby. Jedná se přitom o poměrně jednoduchou hru, potěší tak méně zkušené a začínající hráče.

10.  7.  2020 |
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A