PC | Akce

Představen Assassin's Creed 35

Hrát si na profesionálního zabijáka nás zaujalo již v dobách prvního Hitmana. Teprve až s příchodem Assassin's Creed však tahle "simulace" nabrala na atraktivnosti. Agent 47 je totiž oproti Altairovi, potažmo Eziovi, neschopným břídilem, jenž za sebeou stále ještě tahá kačera. A Ubisoft to moc dobře ví.

Snad proto se téměř okamžitě po dokončení prvního dílu rozběhly práce na pokračování, které v žádném případě nebude poslední, což nejspíš ani nikdo nečekal. Nepřímo to potvrdil Sébastien Puel, který podlehl všetečným dotazům herních novinářů.

VIDEO: 2131 'Assassins Creed 2 - gameplay trailer'

"Často se mě ptáte jestli po Assassin's Creed 2 začneme pracovat na třetím dílu," prozradil Puel v jednom z rozhovorů, a dodal. "A já říkám, mohli bychom jich udělat klidně dalších 35. Především díky struktuře hry, kterou jsme si na začátku vybrali."

Díky cestování v genetické paměti, což je v podstatě hlavním motivem celé série, je totiž možné další pokračování zasadit téměř kamkoliv, a zbavit se tak strachu z možného stereotypu. Puel přitom naznačil, že by se další díl klidně mohl odehrávat v průběhu druhé světové války, třeba na území Velké Británie.

Nevyloučil přitom, že by hlavní hrdina mohl poprvé změnit pohlaví, neboť do boje proti Hitlerovi vyrazila podstatná část mužské populace britských ostrovů, díky čemuž rodná země zůstala v rukou odhodlaných žen. To nezní vůbec špatně, že? Přesto, na takovéto úvahy je ještě brzy. "Teprve" druhý díl vychází až 20. listopadu, což to je také datum, kdy se budou moci spekulace rozjet naplno.

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce
Výrobce: Ubisoft Montreal | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 20. listopadu 2009 (X360, PS3), 4. března 2010 (PC)
  • Spousta nových nápadů
  • Živoucí města a lidé
  • Nápaditá náplň misí
  • Dlouhá hrací doba
  • U PC verze ovládání
  • Dost zjednodušení
Váš názor Další článek: Wii Play nejprodávanější hrou v USA

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Hry zadarmo, nebo se slevou: Zlevněné DLC balíky na Xboxu a Saints Row IV: Re-elected zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Zlevněné DLC balíky na Xboxu a Saints Row IV: Re-elected zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

18:10 | Na PlayStationu 5 si můžete zdarma vyzkoušet demo akční adventury Forspoken od tvůrců Final Fantasy XV. Hra pak 24. ledna vyjde vedle PS5 i na PC. 
15:36 | Začátkem příštího roku vyjde pokračování prvoválečné příběhovky Valiant Hearts. Tentokrát si ho zahrajeme jen na mobilech v rámci předplatného služby Netflix. 
13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách