Představena akce The Swarm

Ruská vydavatelská společnost Buka Entertainment představila unikátní akční sci-fi adventuru, kterou plánuje vydat už v prvním čtvrtletí následujícího roku. Hru vyvíjí vesměs neznámé studio Targem Games, jež se mezi hráči proslavilo vcelku nevýraznou strategií Battle Mages. The Swarm je v současné době ve vývoji pouze pro stolní počítače, přičemž se pokudí zařadit mezi zástup first-person stříleček.

  

Samotná hra vám představí prostinkou herní zápletku, která vás zavede přímo do hlavního města Ruska – Moskvy. V ní se budete, ostatně jako všichni přeživší lidé, všemi možnými prostředky snažit o přečkání každého jednotlivého dne. Co by se mohlo zdát jako jednoduchý úkol potemní, zmíníme-li, že se titul odehrává v době, kdy se planeta Země změnila v širou pustinu poté, co se vůdci jednotlivých velmocí pokusili skoncovat s vesmírným šmejdem (který mimochodem vyhladil notnou část populace) za využití nukleárních hlavic.

Jak vám jistě došlo, emzáci přežili bez úhony, avšak lidstvo utrpělo těžké ztráty. Nejen, že si zničilo svou planetu, ale rovněž se vydalo na pospas nevítaným návštěvníkům. Všichni přeživší se díky tomu musí schovávat v podzemních tunelech a kanalizacích, a doufat ve světlé zítřky. Nebyli byste to ale vy, hráči, abyste se s touto nepříznivou situací nerozhodli něco udělat. Do rukou se vám tak dostane herní avatar, jenž se v průběhu hraní mění z obyčejného člověka na dokonalý vražedný stroj.

Ve vašem snažení vám totiž nebudou nápomocny jen konvenční zbraně, ale rovněž nadpřirozené schopnosti, jimiž oplývají pouze vesmírní turisté, a které od nich budete moci sprostě ukrást. Každé jednotlivé vylepšení vás ovšem bude stát trochu té lidskosti, a tak se budete muset správně rozhodovat, a umně kombinovat příjemné s užitečným. Vaše reflexy i nově nabité schopnosti pak podstoupí nejednu zkoušku, v níž se proti vám postaví rozličné druhy mimozemšťanů.

Související informace (The Swarm):
Platforma: PC
Žánr: akce
Výrobce: Targem Studios (
http://www.targem.ru/)
Vydavatel: Buka Entertainment (
http://www.buka.com/)
Předpokládané datum vydání: Q1 2008

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

dnes |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

včera |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |