Představena akce The Swarm

Ruská vydavatelská společnost Buka Entertainment představila unikátní akční sci-fi adventuru, kterou plánuje vydat už v prvním čtvrtletí následujícího roku. Hru vyvíjí vesměs neznámé studio Targem Games, jež se mezi hráči proslavilo vcelku nevýraznou strategií Battle Mages. The Swarm je v současné době ve vývoji pouze pro stolní počítače, přičemž se pokudí zařadit mezi zástup first-person stříleček.

  

Samotná hra vám představí prostinkou herní zápletku, která vás zavede přímo do hlavního města Ruska – Moskvy. V ní se budete, ostatně jako všichni přeživší lidé, všemi možnými prostředky snažit o přečkání každého jednotlivého dne. Co by se mohlo zdát jako jednoduchý úkol potemní, zmíníme-li, že se titul odehrává v době, kdy se planeta Země změnila v širou pustinu poté, co se vůdci jednotlivých velmocí pokusili skoncovat s vesmírným šmejdem (který mimochodem vyhladil notnou část populace) za využití nukleárních hlavic.

Jak vám jistě došlo, emzáci přežili bez úhony, avšak lidstvo utrpělo těžké ztráty. Nejen, že si zničilo svou planetu, ale rovněž se vydalo na pospas nevítaným návštěvníkům. Všichni přeživší se díky tomu musí schovávat v podzemních tunelech a kanalizacích, a doufat ve světlé zítřky. Nebyli byste to ale vy, hráči, abyste se s touto nepříznivou situací nerozhodli něco udělat. Do rukou se vám tak dostane herní avatar, jenž se v průběhu hraní mění z obyčejného člověka na dokonalý vražedný stroj.

Ve vašem snažení vám totiž nebudou nápomocny jen konvenční zbraně, ale rovněž nadpřirozené schopnosti, jimiž oplývají pouze vesmírní turisté, a které od nich budete moci sprostě ukrást. Každé jednotlivé vylepšení vás ovšem bude stát trochu té lidskosti, a tak se budete muset správně rozhodovat, a umně kombinovat příjemné s užitečným. Vaše reflexy i nově nabité schopnosti pak podstoupí nejednu zkoušku, v níž se proti vám postaví rozličné druhy mimozemšťanů.

Související informace (The Swarm):
Platforma: PC
Žánr: akce
Výrobce: Targem Studios (
http://www.targem.ru/)
Vydavatel: Buka Entertainment (
http://www.buka.com/)
Předpokládané datum vydání: Q1 2008

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |