Představujeme vám Wii U

Konference Nintenda je u konce. Těšit se samozřejmě můžete na naše shrnutí, podobně jako v případě Microsoftu a Sony. Na té největší lahůdce si však smlsneme už teď - Nintendo odhalilo svou novou konzoli Wii U.

Nebo spíše její ovladač, konzoli samotnou společnost nepředstavila. To každopádně nevadí, jelikož vám již nyní můžeme nabídnout první pohled na design přístroje, jehož hrubá síla se může směle rovnat s X360 a PS3.

xlarge_new_nintendo_controller_01.jpg

Ovladač Wii U

A v čem že je to tak skvělé, užasné a revoluční? Samozřejmě že v ovladači, který oplývá velkou dotykovou obrazovkou, z které je možné skrze bezdrátovou komunikaci dočasně učinit přenosnou TV. Už žádné nedobrovolné vypínání hry jen kvůli tomu, že se chce přítelkyně dívat na Superstar.

Na prezentaci nechyběly nějaké ty hry, překvapivě se ale více pozornosti dostalo titulům třetích stran. Potvrzen byl např. Batman: Arkham City, Darksiders 2 či Battlefield 3. Bližší informace můžete čekat v následujících dnech.

medium_medium_new_nintendo_console_detail_01.jpg

Samotná konzole Wii U

Nintendo jak vidno prochází transformací. Už to není ta hračka pro děti, jde o přístroj, na kterém si to své nalezne každý z nás. A proto taky ten název - Wii "You".

Zdroj: Kotaku

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |