Představujeme vám Wii U

Konference Nintenda je u konce. Těšit se samozřejmě můžete na naše shrnutí, podobně jako v případě Microsoftu a Sony. Na té největší lahůdce si však smlsneme už teď - Nintendo odhalilo svou novou konzoli Wii U.

Nebo spíše její ovladač, konzoli samotnou společnost nepředstavila. To každopádně nevadí, jelikož vám již nyní můžeme nabídnout první pohled na design přístroje, jehož hrubá síla se může směle rovnat s X360 a PS3.

xlarge_new_nintendo_controller_01.jpg

Ovladač Wii U

A v čem že je to tak skvělé, užasné a revoluční? Samozřejmě že v ovladači, který oplývá velkou dotykovou obrazovkou, z které je možné skrze bezdrátovou komunikaci dočasně učinit přenosnou TV. Už žádné nedobrovolné vypínání hry jen kvůli tomu, že se chce přítelkyně dívat na Superstar.

Na prezentaci nechyběly nějaké ty hry, překvapivě se ale více pozornosti dostalo titulům třetích stran. Potvrzen byl např. Batman: Arkham City, Darksiders 2 či Battlefield 3. Bližší informace můžete čekat v následujících dnech.

medium_medium_new_nintendo_console_detail_01.jpg

Samotná konzole Wii U

Nintendo jak vidno prochází transformací. Už to není ta hračka pro děti, jde o přístroj, na kterém si to své nalezne každý z nás. A proto taky ten název - Wii "You".

Zdroj: Kotaku

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Hity letošního podzimu: co hrát po letní pauze?

Hity letošního podzimu: co hrát po let…

Momentálně se nacházíme v období, kdy nevychází žádné velké hry a všichni se připravujeme na ten šťavnatý podzim. Letos toho bude opravdu hodně, a proto jsme vybrali to nejlepší, co si pro nás tentokrát herní firmy připravili.

16.  7.  2018 |