Prey míří do obchodů

Veleočekávaná střílečka Prey se blíží svému vydání. Dnes vývojáři oznámili, že byla hra definitivně dokončena - do obchodů se tak dostane v plánovaném termínu. V Americe se dočkají 11.7., Evropané si budou muset počkat ještě o tři dny déle.

  

Asi nemá smysl zbytečně laborovat nad tím, kolik oznámení, novinek, screenshotů, ukázek, rozhovorů a hlavně let uplynulo od doby první zmínky o slibné FPS Prey. Každopádně teď, respektive v červenci, se snad už můžeme těšit na plnou verzi nápadité střílečky dnes-už-ne-z-rukou-3DRealms. Ujistit o tom, že se dlouhý vývoj na hře nepodepsal a nebudeme muset kupovat zajíce v pytli, nás má nedávno uvolněné demo. To v necelém půl gigu dat nabízí ochutnávku jak pro jednoho hráče, v podobě několika úrovní ze začátku hry, tak pro multiplayeru oddané pařany. (ukázka z našich nedávných prvních dojmů)

Související informace (Prey):
Platforma: PC
Žánr: FPS
Výrobce: Human Head Studios
Vydavatel: Take 2
Distributor: Cenega
Homepage:
www.prey.com
Datum vydání
: červenec 2006

Zdroj: GGMania


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole