Při hraní Diabla se hádka o ukradeném lootu zvrtla ve střelbu s fatálními následky

Střelec nyní čelí obvinění z vraždy druhého stupně.

Společné hraní videohry se zase jednou ve Spojených státech zvrhlo v tragédii. Šestatřicetiletý Joshua G. Spellman údajně zastřelil čtyřiatřicetiletého Andrewa Dicksona, který byl jeho dlouholetým přítelem. Spellman tak měl učinit po hádce týkající se hry Diablo II, kterou spolu oba hráli.

Ve své výpovědi Spellman uvedl, že on, Dickson a třetí osoba hráli Diablo II, přičemž Spellman i Dickson hráli hru z oddělených budov na stejném pozemku a komunikovali přes headsety. 

Dickson se zřejmě naštval, když do hry vstoupil náhodný hráč a ukradl cenný kus lootu, který parta nesebrala. Jejich hra měla být chráněna heslem a právě z tohoto důvodu začal Dickson na Spellmana křičet, nadávat mu a jinak ho slovně napadal. Spellman se pokoušel Dicksona uklidnit s varováním, že bude jinak zastřelen. Pak sebral svou pistoli vedle počítače a vyšel do budovy za svým přítelem. Když byl venku, vystřelil varovně do vzduchu, než vstoupil do budovy, kde se nacházel Dickson. Ještě než se s ním setkal, podle výpovědi pravděpodobně mluvil se svým otcem. Když se pak Dickson objevil, začal ihned Spellmana častovat nadávkami a vyčítat mu hrozbu zastřelení. Jakmile se ke Spellmanovi více přiblížil, Spellman ho střelil do trupu a Dickson byl následně převezen do nemocnice, kde nakonec bohužel podlehl těžkým zraněním. 

Střelec nyní čeká na soud a čelí obvinění z vraždy druhého stupně.

Diskuze (15) Další článek: Hra roku It Takes Two je nyní k dispozici se slevou 50%

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách