Při zavedení WoW Classic se počet předplatitelů zvedl o 223%

Tvrdil někdo, že lide WoW Classic nechtějí?
Při zavedení WoW Classic se počet předplatitelů zvedl o 223%

Návrat do časů klasického WoWka se Blizzardu opravdu vydařil. Příslibem zážitku, který bude naprosto totožný s tím, na co už vzpomínají jenom MMO pamětnící, se podařilo tvůrcům World of Warcraft získat ohromující množství předplatitelů. Celkem se počet platících hráčů zvýšil o 223%. Hlavní podíl na tom mají hráči, kteří už dříve do světa Warcraftu zavítali a následně zrušili své předplatné. 

Policie zatkla strůjce DDOS útoků ve hře WoW Classic

Policie zatkla strůjce DDOS útoků ve hře WoW Classic

S informací, že došlo k tomuto navýšení přišel server Superdataresearch. Ačkoliv se podařilo získat hromadu hráčů, nepřekonal nástup WoW Classic příchod loňské expanze Battle for Azeroth, která měla obrovský úspěch a stala se nejhranějším datadiskem v historii World of Warcraft. Úspěch WoW Classic ovšem přinesl také svá úskalí, když se hráči museli potýkat s ukrutně dlouhými frontami. Hráči tak museli čekat i několik hodin na připojení do hry. Později také přišel problém s DDoS útoky, které znemožňovaly hraní v průběhu víkendu. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole