Příběhy Warcraftu jako manga

Milovníci Azerothu, známého světa série Warcraft, si v budoucnu přijdou na své u příběhů podaných tradiční japonskou kresbou.

Z hlubin manga obrázků se k vám tak dostane příběh modrého draka, který se vtělil do lidské podoby a putuje po světe, a tajemné Anveeny, dívky s mnohými schopnostmi. Jak postupně se budou prodírat světem, nezůstane před nimi úkol menší než záchrana království před nemrtvou hrozbou. To vše z pera mistra Kim Jae-Hwa a s příběhem Eicharda A. Knaaka (Warcraft: War of the Ancients) vás čeká v trilogii Warcraft: The Sunwell Trilogy.

 

Doupě komentuje: I když se to mnohým nemusí zdát zřejmé, poslední hry ze světa Azerothu mají ke stylu manga velmi blízko. Různé fanouškovské stránky už podobná díla zkoušely, bylo tedy jen otázkou času, kdy se podobné tvorby ujme někdo oficiálně.

Zdroj: Battlenet


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |