Přichází neohrožený Jack Keane

Milovníci klasických adventur mohou jásat, brzy se totiž dočkají titulu Jack Keane. Spolu se společností CDV to nedávno ohlásil tvůrčí tým Deck 13.

Hlavním hrdinou se stane Jack Keane, podle nějž byla hra i pojmenována. Jde o neohroženého dobrodruha, který se nebojí vydat střemhlav řešit ty nejsložitější úlohy. Největší slovo tradičně nebudou mít zbraně, ale rozum potřebný k řešení zapeklitých hádanek. Jaké hádanky nás čekají? Kam nás zavede příběh? A jak bude Jack vypadat po vizuální stránce? Bohužel, nevíme. Na konkrétnější informace si budeme muset ještě počkat. Ale vzhledem k tomu, že je jako datum vydání stanovena první čtvrtina roku 2007, se s Jack Keane určitě ještě setkáme.

Související informace (Jack Keane):
Platforma: PC
Žánr: Adventura
Výrobce hry: Deck 13
Vydavatel hry: CDV
Předpokládané datum vydání: Q1 2007

Zdroj: GameGossip

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |