Přichází nový evropský gigant - Buena Vista Games

Pokud vás při zaslechnutí spojení Buena Vista napadnou Disneyovky, jste na správné koleji. Buena Vista Games je totiž odnož Walt Disney Company, která se stará o hry. A tento gigant se rozhodl, že bude distribuovat své produkty na našem kontinentě. Podle tvrzení jeho zástupců nechtějí dodávat pouze hry pro děti, ale i pro starší kategorie a dospělé hráče. Podle slov jejich více prezidenta a zástupce pro Evropu se hodlají stát významnou částí celosvětového trhu s hrami a nutno říci, že s jejich zázemím to není až tak nereálné.

Zdroj: Gamasutra


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce