Prince of Persia 3 - ve stínu temného Prince

Populární znovuobjevená série Prince of Persia, kterou znovu vzkřísila společnost Ubisoft, pokračuje v pořadí již třetím dílem s bezejmenným hrdinou v hlavní roli. Prince of Persia: Kindred Blades sleduje osud osudem zkoušeného Prince, jenž se navrací z Ostrovů času v doprovodu půvabné Kaileeny. Vyčerpaný, potrhaný a hlavně naštvaný Princ však nalézá své rodné město Babylon v plamenech.

Temné přízraky jeho minulosti se procházejí v křivolakých ulicích podél nichž zejí prázdná okna vypálených lidských obyvatel, které jsou buď zotročeni nebo naházeni do řeky coby černočerný popel. Nemaje čas se ani podivit nad tragickým osudem jeho přátel je Princ briskně vzat do zajetí. Milovaná Kaileena se pro něj však obětuje vypuštěním Písků času, které pomohou Princovi utéct. Pronásledován jako uprchlík v tmavých uličkách Babylonu se Princ musí nejen vypořádat se svou minulostí jednou provždy ale také se postavit mnohem většímu protivníkovi, než s kterým dosud měl šanci bojovat; sám sobě.

Vedle "hodného" Prince, se tak v Kindred Blades chopíme i druhé postavy; temného Prince, bojovníka mnohem silnějšího a také mnohem brutálnějšího v boji. Celá hra by také měla být mnohem nelineárnější, než její předchůdci a měli bychom mít možnost vybrat si mezi tichým proklouznutím kolem nepřítele a jeho zabitím. Za předpokladu, že si zvolíte cestu krve, budete odměněni v podobě nových komb a pohybů, včetně dokonalých přepadů ze zálohy (řetěz kolem krku, dýka do zad...).

 

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce