Prince z Persie potkáte i na PSP

Ubisoft dnes oznámil, že vydají Prince of Persia pro handheld PSP. Na hře pracuje studio Pipeworks, které už má na svědomí hry Godzilla: Save the Earth (na Xbox, PS2) a Rampage: Total Destruction (Gamecube, PS2). V současné době má projekt pouze označení Prince of Persia PSP a bude stavět na Prince of Persia: Warrior Within, který vyšel loni. Ovšem dočkáme se nových lokací, upravení starých a dojde i na nějaká nová puzzle. Prince of Persia PSP by se měl dostat na pulty v prosinci.

Hra bude kopírovat příběh Warrior Within. Princovy kousky s Písky Času se mu moc nevyplatily, protože tím na sebe poštval mocného strážce času jménem Dahaka. Ten má za úkol vymazat Prince historie, což si pochopitelně hrdina nenechá líbit. Vyráží na tajemný ostrov, na kterém byly Písky Času stvořeny, aby zvrátil osud ve svůj prospěch. Dopomáhá mu k tomu dynamický soubojový systém a nová schopnost požívat projektilové zbraně.

Doupě komentuje: Warrior Within se řadí mezi opravdu povedené tituly a jsme opravdu zvědavi, jak se podaří tvůrcům přenést hru na handheld. Ubisoft by si ale nenechal zmrzačit jednu z jejich nejlepších značek, a tak se dá předpokládat minimálně stejná kvalita, jako u jeho vzoru.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A