Připravovaná akce The Order 1886 trousí detaily

Vývojáři ze studia Ready At Dawn prozradili prvních pár informacích o svém připravovaném PS4 titulu The Order 1886.
Připravovaná akce The Order 1886 trousí detaily

Ready At Dawn je ještě poměrně mladé studio, které se skládá z bývalých vývojářů Naughty Dog a Blizzard Entertainment. Primárně do teď vyvíjeli hry na přenosnou konzoli PlayStation Portable a první svoji velkou AAA hru The Order: 1886 představili letos na E3. Jediné, co jsme o ní doposud věděli bylo to, že vyjde exkluzivně na Playstation 4 a odehrávat se bude v Londýně.

Nyní Ru Weerasuriya, spoluzakladatel studia, nyní prozradil prvních pár detailů o tom, čím má hra především zaujmout potencionální zákazníky. The Order 1886 je koncipována jako akční adventura z pohledu třetí osoby. Staví na lineárním příběhu, aby působila co nejvíce filmově a každý hráč se mohl naplno vžít do děje a všech postav.

Příběh se bude odehrávat v Londýně 19. století (nečekané). I když jsou podle tvůrců skoro všechna evropská města nádherná a mají zajímavou historii, Londýn patří mezi špičku. Jeho rozmanitost a hlavně období průmyslové revoluce ke konci 19. století nabízí zajímavé události a zážitky. Hra má být založená na skutečném světě a sledu některých historických událostí. Londýn má být zpracován podle reálných podkladů, dokonce byl v plánu i poměr 1:1, což bylo ale nakonec nad síly vývojářů.

"Myslím si, že do titulu přineseme vše, co jsem se naučili za posledních 10 let své existence. To bylo odjakživa našim cílem. Začali jsme s malými projekty a přitom mysleli na to, jak vybudujeme vlastní novou značku, ale nechtěli jsme vše dělat najednou na úkor kvality. Tak jsme šli krůček po krůčku a stavěli vše od pídi, nová technologie, nové znalosti a hlavně ten správný tým. Trvalo nám opravdu dlouho seskupit, co jsme chtěli. Nakonec se to povedlo."

Zdroj: PS Blog

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |