Připravuje se Bloodrayne komiks

Ačkoliv první díl akce Bloodrayne se sličnou upírkou (resp. dhampírkou - křížencem člověka a upíra) v hlavní roli příliš jásotu mezi herními recenzenty nevyvolal, tvůrce to neodradilo a spolu s druhým dílem se snaží procpat krvelačnou hrdinku, kam se jen dá. Před několika měsíci oznámili prodání práv na filmové zpracování námětu, dnes přicházejí s komiksem. Toho se ujme dosud neznámá firmička Echo 3 WorldWide, pro níž to bude premiérové dílko. Světlo světa by mělo poprvé spatřit zároveň s vydáním druhého dílu hry, které je naplánováno na Haloween (v listopadu) tohoto roku.

Recenzi prvního dílu najdete hry zde.

  

Zdroj: Gamer´s Hell

Váš názor Další článek: ESWC: Reprezentati v CS a W3 postoupili

Témata článku: , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách