Připravuje se další Trainz Simulator

Pokud jste si oblíbili nejnovější Trainz Simulator, tak se můžete začít pomalinku těšit na další verzi, která nabídne přepracovanou grafiku v podobě věrohodnějšího zpracování stromů, budov a dalších objektů blízko železniční tratě. Oproti poslednímu dílu se v obrovských kolosech projedete na nových tratích, kam tvůrci zahrnou ECML Doncaster Peterboroug, Milwaukee Road Avery Drexel, ECML Doncaster Cleethorpes Hull, CN Holly Subdivision, Conrail Lincoln Secondar, CSX Saginaw Subdivision, Detroit Connecting Railroad, Harbor Master, Port Ogden a Northern.

trainz_1.jpg trainz_2.jpg

Nebude chybět ani vylepšený tutoriál, který nabídne další nové lokace, jež by zejména nováčkům této série měli pomoci v lepší orientaci v kabině lokomotivy a při dopravě jednotlivých vagónů na určité nádraží. Nejzajímavější změnou pro opravdové fanoušky bude pravděpodobně možnost upravit si jednotlivá menu a poskládat si položky podle vlastního uvážení.

trainz_3.jpgtrainz_4.jpg

Pokud se řadíte do komunitní skupiny a chcete lepší assety a mnoho dalšího, tak i toho se v Trainz Simulator 2010 : Engineers Edition dočkáte, a to 16. listopadu letošního roku prostřednictvím digitální distribuce a od 1. prosince také v obchodech.

Zdroj: PCGames, Worthplaying
Dostupné pro: PC
Žánr: Simulátory
Výrobce: N3V Games | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 16. listopadu 2009
Váš názor Další článek: Test pěti herních notebooků

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

Toto je nejzajímavější telefon za tři tisíce. Smartphonu do terénu chybí snad jen podpora 5G sítí a 3,5mm jack

** Odolný telefon dnes nemusí stát mnoho ** Robustní novinka od BlackView nestojí ani tři tisíce **Nenáročným uživatelům zřejmě nic podstatného chybět nebude

Martin Chroust
BlackViewZvýšená odolnostSmartphony
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

16 míst na mapách Googlu a Microsoftu, které nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky a mlha

** Internet se roky bavil uměle rozčtverečkovanými místy v mapách ** Postupně jich ale ubývá, nebo se jedná o běžné chyby ** Výjimkou je Evropa. Tady čtverečkujeme až až

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách