Připravuje se další Trainz Simulator

Pokud jste si oblíbili nejnovější Trainz Simulator, tak se můžete začít pomalinku těšit na další verzi, která nabídne přepracovanou grafiku v podobě věrohodnějšího zpracování stromů, budov a dalších objektů blízko železniční tratě. Oproti poslednímu dílu se v obrovských kolosech projedete na nových tratích, kam tvůrci zahrnou ECML Doncaster Peterboroug, Milwaukee Road Avery Drexel, ECML Doncaster Cleethorpes Hull, CN Holly Subdivision, Conrail Lincoln Secondar, CSX Saginaw Subdivision, Detroit Connecting Railroad, Harbor Master, Port Ogden a Northern.

trainz_1.jpg trainz_2.jpg

Nebude chybět ani vylepšený tutoriál, který nabídne další nové lokace, jež by zejména nováčkům této série měli pomoci v lepší orientaci v kabině lokomotivy a při dopravě jednotlivých vagónů na určité nádraží. Nejzajímavější změnou pro opravdové fanoušky bude pravděpodobně možnost upravit si jednotlivá menu a poskládat si položky podle vlastního uvážení.

trainz_3.jpgtrainz_4.jpg

Pokud se řadíte do komunitní skupiny a chcete lepší assety a mnoho dalšího, tak i toho se v Trainz Simulator 2010 : Engineers Edition dočkáte, a to 16. listopadu letošního roku prostřednictvím digitální distribuce a od 1. prosince také v obchodech.

Zdroj: PCGames, Worthplaying
Dostupné pro: PC
Žánr: Simulátory
Výrobce: N3V Games | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 16. listopadu 2009

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |