Připravuje se Xenosaga 3 - UPDATE

UPDATE:
Podařilo se nám sehnat video z této hry, které vám nyní přinášíme.

Download (trailer, 4,7 MB): Doupě

Nejnovější číslo japonského herního magazínu Famtisu nabídlo první pohled na hru Xenosaga 3: Also Sprach Zarathustra, kterou bude trilogie Xenosaga uzavřena. Hru pro PS2 vyvýjí společnost Monolith Soft a vydá ji společnost Namco, nicméně dosud se neví kdy.

Autoři slibují, že grafika bude vypadat podobně jako v druhém díle; návrat ke vzhledu postav z dílu prvního se tedy nekoná. Děj Xenosaga 3 se bude odehrávat jeden rok po skončení událostí z dílu druhého a hlavní hrdinkou bude opět Shion Uzuki a její přátelé. Podle informací Famitsu jsou potvrzeni JR, KOS-MOS a Ziggy.

  

Takhle vypadala Xenosaga 2... A třetí díl bude nejspíš hodně podobný.

Děj Xenosagy 3 se začíná rozvíjet od okamžiku, kdy Shion rezignuje na své místo hlavního technika R&D Division u Vector Corporation. K tomu ji vedlo zjištění, že společnost je zapletená do objevení Gnosis. Shion nyní spolupracuje s tajnou organizací Scientia, která se snaží získat důkazy o vině Vector Corporation. Po odchodu od společnosti ale Shion zjistí, že projekt KOS-MOS byl zrušen, jen aby se na scéně objevil tajemný android T-elos, který KOS-MOS nápadně připomíná. Děj se bude točit zejména kolem dosud neobjasněných záhad série, a zejména kolem pravých záměrů Vector Corporation.

Xenosaga 3 opět představí dva bojové módy - souboje postav a souboje robotů. V bojích, kterých se zůčastní postavy, budete moci mít naráz až tři charaktery, stejně jako v minulých dílech; nicméně hra opustila komplikovaný systém zón z druhého dílu, ale naopak se vrátily silné tech útoky z dílu prvního.

Doupě komentuje: Rozhodně to vypadá, že se máme nač těšit. Teď už nezbývá než doufat, že Xenosagu 3 bude v ČR někdo distribuovat; podobně, jako tomu je nyní s Xenosagou 2.

Související informace (Xenosaga 3: Also Sprach Zarathustra)
Platforma
: PS2
Žánr: RPG
Výrobce: Monolith Soft
Vydavatel: Namco (
http://www.namco.com)
Homepage: Zatím není
Předpokládané datum vydání: Bude ohlášeno


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A