Přiznal se k počítačovému pirátství

Po velkém zátahu na počítačové piráty má soud v Los Angeles první úspěch - Jed Frederick Kobles se přiznal ke všem obviněním.

Podle veřejného žalobce soudu Los Angeles stahoval zrovna v době razie Leisure Suit Larry pro Xbox. Ještě ten den, co byl obviněn pro zločinné spiknutí za účelem krádeže se přiznal, čímž se dostal do trestní sazby od podmínečného propuštění až po tři léta ve vězení.

Nejzajímavější je asi sbírka onoho piráta, která je poměrně chudá, vzhledem k ostatním obžalovaným a obsahuje jen onu hru, filmy Terminator 3: Rise of the Machines, National Treasure, A Beautiful Mind, videoklipy od Madonny a jednu episodu seriálu The Simpsons.

Doupě komentuje: Při pohledu na sbírku onoho člověka si člověk uvědomí, že podle podobného klíče by ve vězení skončila alespoň polovina naší republiky. Zase se nedá předpokládat, že by s podobnou kolekcí skončil ve vězení na dlouhé roky.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A