Pro Evolution Soccer 3 v platinové edici

Pro fotbalové fanoušky, kteří se určitě nemohou dočkat letních zápasů, připravila evropská pobočka Konami reedici Pro Evolution Soccer 3, který je často označován za nejlepší fotbalovou hru pro Playstation 2. V Česku bude hru distribuovat společnost CD Projekt, která je výhradním zástupcem Konami pro toto území.

 

Vzhledem k tomu, že tento titul od Konami Computer Entertainment slavil v Evropě velké úspěchy, Pro Evolution Soccer 3 se v létě opět vrátí na pulty obchodů v podobě platinové edice. Tento titul všude sbíral samá skvělá hodnocení, což dokazuje, že se jedná skutečně o úchvatnou a oddychovou hru.

 

V dynamických zápasech se střetnou ty nejlepší týmy, jejichž hráči dokáží skvěle taktizovat, na centimetr přesně přihrávat - prostě vás čeká zážitek jako při skutečných zápasech. Intuitivní ovládání umožňuje hráči bezchybně vést míč, strefovat se přímo z voleje a pronikat i tou nejtužší obranou. Díky speciálnímu systému záznamu si můžete každý svůj gól vychutnat ještě jednou z různých úhlů a dokonce i uložit na paměťovou kartu.

 

"Jak jinak zahájit léto než reedicí nejlepšího fotbalového titulu?" uvedl Martin Schneider, ředitel evropské pobočky PR a marketingu. "Pro Evolution Soccer 3 v sobě snoubí skvělou techniku, fantastické vizuální zpracování a strhující hru, která potěší srdce každého příznivce kopané. Jsme přesvědčeni, že platinová edice přiláká do stále rostoucí hráčské obce Pro Evolution Soccer další řadu nadšenců".

Charakteristika hry:

 • Nejlepší fotbalová simulace pro Playstation 2 za skvělou cenu!
 • Propracované nové herní modely a pohyby s míčem i bez míče.
 • V Lize mistrů, která má čtyři skupiny, si můžete vytvořit tým superhvězd.
 • Hra obsahuje velkou řadu pohárových utkání a přátelských zápasů.
 • V tréninkovém módu můžete své hráče stále cvičit a vylepšovat jejich umění.
 • Spoustu různých testů pro hráče, od volných přímých kopů až po kličky zblízka či pass.
 • Hra obsahuje i "obchodní" systém, kde hráči za trénink a exhibiční módy získávají body, za něž lze získat třeba nové stadiony, aktivnější fanoušky, týmy, hráče, strategie a třeba i lepší účesy.
 • Hráči nejen vypadají jako své skutečné protějšky, ale také se tak pohybují a jednají.
 • Podpora hry více hráčů.
 • Rozhodčí mohou využívat faulových situací, máte možnost ovládat jednoho hráče nebo přeskakovat mezi členy svého týmu, k dispozici jsou nové módy pro výběr rozhodčích a zapnutí či vypnutí únavy.
 • Skvělá počítačová inteligence (AI) umožňuje podnikat rychlé a promyšlené útoky a stahovat obranu.

Pro Evolution Soccer 3 v platinové edici vyjde pro Playstation 2 už koncem měsíce května za cenu 1299,- Kč.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Téma: Silent Hill 4: The Room – horor přímo u vás doma

Témata článku: , , , , , , , ,Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Ruské střely s plochou dráhou letu začíná likvidovat nový protivník. Během sekundy z nich udělá ementál

Ruské střely s plochou dráhou letu začíná likvidovat nový protivník. Během sekundy z nich udělá ementál

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní seznam ** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

16:20 | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách