Pro Evolution Soccer 5 - japonská fotbalová revoluce

Japonský herní vývojář Shingo Takaska pokračuje spolu se svým týmem KCE Tokyo v poslání přinést hráčům nejlepší fotbalový zážitek. Dnes byl oznámen pátý díl úspěšné série Pro Evolution Soccer (neboli Winning Eleven 9) a spolu s velmi kusými informacemi i devět aktuálních screenshotů. Z dostupných zpráv vyplývá jasně jen jedna věc; opět se dočkáme do detailu zpracovaného fotbalu, s pokročilou funkcí "off the ball" a pochopitelně i dalšími vylepšeními.

Face liftingu se dočká především vizuální stránka hry (modely postav a jejich animace), byť autoři přiznávají, že nic nebudou v tomto směru přehánět a s opravdu revolučními kroky na poli grafiky se vytasí až s příchodem next-gen konzolí. Jemné připomenutí tohoto faktu dává tušit, že šestým dílem počínaje se s touto sérií setkáme minimálně již na Xbox 360 a možná i na PS3. Další střípky o Pro Evo 5 prozrazují přítomnost alespoň čtyř nových stadiónů, online hry na PS2, Xbox i PC a daleko větší paletů nástrojů na vlastní tvorbu (mody, dresy, hráči, sponzorské tabule a reklamy apod.).

S Pro Evolution Soccer 5 se s největší pravděpodobností setkáme v říjnu tohoto roku, čekání si můžete zkrátit pohledem na devět screenshotů ukazujících hlavně detailní postavy hráčů.

Zdroj: GGMania, Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce