Pro Evolution Soccer 5 - japonská fotbalová revoluce

Japonský herní vývojář Shingo Takaska pokračuje spolu se svým týmem KCE Tokyo v poslání přinést hráčům nejlepší fotbalový zážitek. Dnes byl oznámen pátý díl úspěšné série Pro Evolution Soccer (neboli Winning Eleven 9) a spolu s velmi kusými informacemi i devět aktuálních screenshotů. Z dostupných zpráv vyplývá jasně jen jedna věc; opět se dočkáme do detailu zpracovaného fotbalu, s pokročilou funkcí "off the ball" a pochopitelně i dalšími vylepšeními.

Face liftingu se dočká především vizuální stránka hry (modely postav a jejich animace), byť autoři přiznávají, že nic nebudou v tomto směru přehánět a s opravdu revolučními kroky na poli grafiky se vytasí až s příchodem next-gen konzolí. Jemné připomenutí tohoto faktu dává tušit, že šestým dílem počínaje se s touto sérií setkáme minimálně již na Xbox 360 a možná i na PS3. Další střípky o Pro Evo 5 prozrazují přítomnost alespoň čtyř nových stadiónů, online hry na PS2, Xbox i PC a daleko větší paletů nástrojů na vlastní tvorbu (mody, dresy, hráči, sponzorské tabule a reklamy apod.).

S Pro Evolution Soccer 5 se s největší pravděpodobností setkáme v říjnu tohoto roku, čekání si můžete zkrátit pohledem na devět screenshotů ukazujících hlavně detailní postavy hráčů.

Zdroj: GGMania, Worthplaying

Váš názor Další článek: NFS: Most Wanted a dva nové screenshoty

Témata článku: , , , , , , , , , ,