Pro Soccer Cup 2002 a Next Generation Tennis v obchodech již 8.7.2002!

vytisknout velikost písma
Pro Soccer Cup 2002 a Next Generation Tennis v obchodech již 8.7.2002!

Jak nás dnes informoval Pavol Galko z distribuční společnosti CD Projekt, již příští týden, konkrétně v pondělí 8.7., se na pultech českých obchodů objeví dva zbrusu nové tituly - Pro Soccer Cup 2002 a Next Generation Tennis. Obě tyto hry si můžete pořídit v prodejnách Autocont, Comfor, Triline, DatArt, mimo jiné pak také v hypermarketech Electrocity a Carrefour. Jako vždy jsme se dočkali skvělé ceny 499 Kč (699 Sk) a kompletní české lokalizace.

Titul Pro Soccer Cup 2002 vás, jak už jeho název napovídá, zavede do světa vrcholového fotbalu. Tato nová simulace vám nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si roli jednoho z 32 národních týmu nedávno skončené mistrovství světa. Podaří se vám pomstít Německo a získat mu v rozhodujícím finále vítězství? Nebo sympatizujete s kanárky (Brazílií) a stejně jako ve skutečnosti dovedete tento tým až k titulu? To už záleží jen na vás.

Také titul Next Generation Tennis se může žánrově zařadit do oblasti sportovních simulací. Tentokrát se však nepodíváte na trávou pokryté plácky, ale kurty různého povrchu. Konkrétně si bude moci každý hráč vyzkoušet světoznámé turnaje US Open (USA) a Roland Garros (Francie). Hra se pyšní detailní 3D grafikou, krom jiného také reálnou atmosférou zápasu. Ke konečné kvalitě tohoto titulu jistě přispěla také spolupráce s profesionálním trenérem Alainem Solvesem.

Související informace:
Homepage společnosti CD Projekt: http://www.cdprojekt.cz/
Homepage titulu Next Generation Tennis: http://www.ngt-game.com/

Link na download demoverze NGT (40 MB): http://www.ngt-game.com/uk/demo.htm

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |