Pro Soccer Cup 2002 a Next Generation Tennis v obchodech již 8.7.2002!

Jak nás dnes informoval Pavol Galko z distribuční společnosti CD Projekt, již příští týden, konkrétně v pondělí 8.7., se na pultech českých obchodů objeví dva zbrusu nové tituly - Pro Soccer Cup 2002 a Next Generation Tennis. Obě tyto hry si můžete pořídit v prodejnách Autocont, Comfor, Triline, DatArt, mimo jiné pak také v hypermarketech Electrocity a Carrefour. Jako vždy jsme se dočkali skvělé ceny 499 Kč (699 Sk) a kompletní české lokalizace.

Titul Pro Soccer Cup 2002 vás, jak už jeho název napovídá, zavede do světa vrcholového fotbalu. Tato nová simulace vám nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si roli jednoho z 32 národních týmu nedávno skončené mistrovství světa. Podaří se vám pomstít Německo a získat mu v rozhodujícím finále vítězství? Nebo sympatizujete s kanárky (Brazílií) a stejně jako ve skutečnosti dovedete tento tým až k titulu? To už záleží jen na vás.

Také titul Next Generation Tennis se může žánrově zařadit do oblasti sportovních simulací. Tentokrát se však nepodíváte na trávou pokryté plácky, ale kurty různého povrchu. Konkrétně si bude moci každý hráč vyzkoušet světoznámé turnaje US Open (USA) a Roland Garros (Francie). Hra se pyšní detailní 3D grafikou, krom jiného také reálnou atmosférou zápasu. Ke konečné kvalitě tohoto titulu jistě přispěla také spolupráce s profesionálním trenérem Alainem Solvesem.

Související informace:
Homepage společnosti CD Projekt: http://www.cdprojekt.cz/
Homepage titulu Next Generation Tennis: http://www.ngt-game.com/

Link na download demoverze NGT (40 MB): http://www.ngt-game.com/uk/demo.htm

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 16 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Gran Turismo Sport - návrat klasiky (recenze)

Gran Turismo Sport - návrat klasiky (r…

Ikona závodních her konečně dorazila na startovní čáru a nás nezajímá nic jiného než zjistit, zda se jedná o „návrat krále“, nebo o naleštěné zklamání.

22.  10.  2017 | | 13 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 4 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A